ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım Karşı Avantajları

Tungsten Alaşım Karşı Avantajları

Tungsten Alaşım Karşı
Tungsten alaşım denge yaygın olarak karşıt ağırlık gibi bir doğrusal ya da döner hareket sisteminde denge unsuru olarak karşıt bir kütle kullanılmaktadır.

Tungsten alaşım her zaman daha düşük itici güç ile hareket etmesine izin verir, bir doğrusal ya da döner hareket sisteminde denge unsuru için bir karşı kitle kullanılmaktadır.

Tungsten alaşım denge Uçak kontrol yüzeyleri, uçak rotor bıçakları, rehberlik platformları ve titreşim sönümleme valiler için tasarlanmıştır. Örneğin vali nemlendirme titreşim atın, tungsten karşı ağırlık gibi otomobil lastikleri gibi sistemlerin dönen titreşimleri azaltmak için kullanılır. titreşim herhangi ağırlıklar olmadan ölçülür ve ağır nokta belirlenir. Daha sonra yükü dengelemek ve azaltmak veya titreşimi ortadan kaldırmak için bu ağır noktaya karşısında yerleştirilir.

tungsten alaşım denge

tungsten benimseyerek nedenleri ayrıca demir, çelik ve çeşitli alaşımların gibi metallerin dışarı yapılabilir. Ancak, yüksek yoğunluklu tungsten alaşım en popüler kullanılan malzeme haline gelir. Örneğin tungsten alaşım golf denge atın. golf karşı ağırlığı ile zaman onlar daha çok mesafe ve denetim istiyorsanız, birileri bu düşünce var, geleneksel bilgelik hafif toplam ağırlığı için çağırır. Ama bu yanlış olduğu ortaya çıktı. nedenleri şunlardır:

Eğer herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696, Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved