ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım Krank Blok

Tungsten Alaşım Krank Blok

Tungsten alaşım krank mili bloğu, genel olarak, krank sözde "krank atar" ya da "crankpins" bileşeni ile birlikte dönüş halinde doğrusal piston karşılıklı hareket çeviri işlevine sahip bir motorun bir parçasıdır, tipik olarak dört-darbe özelliklerini azaltmak için bir volan bağlanır zamanlı devre ve bazen metal gerilme elastikliği üzerine etki eden çıkış ucundan uzak silindir krank uzunluğu boyunca neden olacağı germe titreşimlerinin azaltılması amacıyla karşı ucunda bir gerilme veya titreşim sönümleyici vardır. Ürün karışımı akışını artırmak için taşlanmış ve karterden içinde çalkantıları azaltmak için özel bir şekle sahiptir.

tungsten alaşım krank mili bloğunun uygulama uzlaşmayla bir egzersizdir. silindir, krank yapılandırma motorun sayısına bağlı olarak ve ateşleme sırası, karşı ağırlık kütle özellikleri ve konumu değişebilir. dinamik yükleri ve çiftler dengeleyebilirsiniz karşı ağırlıklar, gerilme şaft dinamiklerini değiştirmek için kullanılabilir ve bunlar ana yatak radyal ve pin eğilme yükleri azaltmak için kullanılabilir.
(Tungsten gibi) yüksek yoğunluklu bir denge malzeme kullanılarak, bir F1 motoru gibi, haznede atmak açıklığını sınırlı bir krank tasarımı ile verilen bir karşı ağırlık için gerekli radyal boşluk en aza indirir.

Tungsten Alaşım Krank tungsten alaşım krank milleri tungsten alaşım krank milleri

Bir teknik noktanın görünümünden, uygulamaya bakılmaksızın hiçbir motor dengeleme yararlanabilir. tungsten krank mili yani yarış arabasına tungsten alaşım krank mili blok dengesi ağırlık ekleyerek yüksek yoğunluklu, sahip olduğu yarış seyri sırasında yarış arabasının performansını optimize iyi etkilemiştir. otomobilin hareketinin daha iyi kontrol katkıda bulunur.

Tungsten alaşım krank mili blok sıklıkla karşı ağırlık için kullanılır. tungsten krank mili blok denge tüm kuvvetlerin toplamı işlemi tungsten alaşım krank mili blok karşı ağırlıklar tarafından yapılır hangi meclisin dönüşü, içinde herhangi bir noktada sıfıra kabaca eşit olduğu anlamına gelir. Krank özel çubuk ve pistonun kombinasyonuna dengelenmelidir kritiktir. bize sağladığı ürün nitelikli.

Eğer tungsten alaşım krank mili bloğunda herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Krank| Volfram Krank| Tungsten Alaşım Krank
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved