ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım Krank Tuğla

Tungsten Alaşım Krank Tuğla

Tungsten alaşım krank mili tuğla dengeleyicisi üzerine yerleştirilen metal eklenen veya kaldırılması gerekiyor noktalarını belirlemek için döndürülür. krank dengeleyici endeksleri tam pozisyon ve ağırlık toplanmasına veya çıkartılmasına göstermek. dengeleyici kafasının içinde elektronik beyin hesaplamalar yapar ve sonuçları görüntüler. tungsten alaşımı krank karşı ağırlık ivme geliştirmek için, tungsten alaşımdan yapılmış iki ekin yapılır. Yaygın yöntem krank ağırlığını azaltmak için silikon gibi hafif elementleri ekliyor.

Tungsten alaşım tuğla genellikle dört zamanlı döngüsünün darbe karakteristiğini azaltmak ve bazen tensional veya titreşim sönümleyici ters sonunda, genellikle tungsten alaşım krank mili uzunluğu boyunca neden burulma titreşimleri azaltmak için, bir volana bağlanan metal tansiyon elastisite hareket çıkış ucundan uzak silindirler.

tungsten alaşım krank mili tuğla
Tungsten Alaşım Krank Tuğla

Kullanarak tungsten alaşım tuğla ayrıca bazı krank mili tasarımları ile maliyet etkili olabilir. o terazi dahil etmek gerek yoksa krank mili için gerekli ham çelik stokunun bu yana çok daha küçük olabilir. Aynı zamanda bir şekilde karşı ağırlıkları kalmadan krank pimleri hollow makineye kolaylaştırır.

Tungsten özelliklerine ile ilgili olarak, yüksek bir Moe ile çok yoğun metal, bu nedenle, daha kompakt bir denge kitle yapar. tungsten alaşım krank mili tuğla denge ağırlıkları radikal cıvatalı ise, yorgunluk cıvata yükleri ters olmadığı için pek bir sorun değildir.

Tungsten alaşımın yüksek yoğunluklu da yük dağılımının kontrolünü artırarak gelişmiş hassasiyet verir. Dahası, tungsten alaşım tuğla yüksek gerilme direnci ve yüksek kütle oranı ile iyi sürünme direnci, bu nedenle sınırlı bir alanda çalışmak ideal olacaktır. Biz gereksinimleri olarak tungsten alaşım krank mili tuğla her türlü sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım krank mili tuğla herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Krank| Volfram Krank| Tungsten Alaşım Krank
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved