ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Volfram Planör Balast

Volfram Planör Balast

Tungsten Planör Balast nedir?

Planör gibi deltakanadı gibi sert kanat ve bir şaseye sahip kayma sporu, kullanılan planör uçakların bir türüdür. rekreasyon dışındaki amaçlar için kullanılan Planör uçaklar, örneğin askeri planör için, yükselmek yok. planör yaklaşık 135 knot / 150 mph hareketli ve yerden yaklaşık 10 fit oldu. fırlatma fazı, iniş ve ücretsiz bir uçuş aşamasında Planör performans dengesini korumak için büyük bir çekim bağlıdır. kilo artışı için balast eklenmesi planör istikrarlı tutmak için yüksek kütlesinde uçmak için izin verir. Bu nedenle, planör çalışma sırasında dengesini tutarak dikkat edilmesi gereken en önemli şeydir. balast istikrarlı malzemenin türü bu durum için kötü gerekli. Çalışma tungsten veya pirinçten yapılmış planör balast setleri 17.0 ~ 18.5 gr / cm3 olan yüksek yoğunluklu olarak çok uygun bir malzeme olacağını göstermektedir.

Tungsten Planör Balast Avantajları

Tungsten planör balast ağırlıklı çok daha zor hale getirmek için tungsten, demir, bakır ya da diğer bileşenler ile birleştirdi. Böyle ısıya dayanıklı, yüksek yoğunluklu ama expansively termal düşük ve mükemmel aşınma direnci gibi özel özelliklere sahip, tungsten bazlı alaşım planör için en uygun denge olur. Bildiğimiz gibi çok daha yüksek yoğunluğa sahip olduğu, tungsten planör balast, o bir planör için balast sağlamak kolay olacak artan olacak, bir kurşun ikame veya çelik olmak üzere kanat alanı altında bir tüp ya da blok bir biçimde genellikle ağırlık daha iyi bir denge tutmak için. Ayrıca, tungsten alaşım, farklı tasarım göre çeşitli şekle iyi işlenebilirlik işlenebilecek etti.

Tungsten Planör Balast Üretici

tungsten planör balast için üretim süreci esas zamanda planör balast tungsten yapılabilir ihtiyaç, delme, freze, diş, vb varsa, o olacak, taşlama yüzey kontrolü, karıştırma presleme, sinterleme içerir, karmaşık monte kolay. Makinede karmaşık çok Gerekirse üretim maliyeti daha yüksek olacaktır, çünkü o zaman fiyat, çok daha yüksek buna göre olacaktır.

Chinatungsten tungsten Planör Balast Teklif Verebilir

Chinatungsten, tungsten planör balast teklif verebilir da gerekli miktarına göre uygun fiyat delikten iplik ile işlenmiş tungsten planör balast sunabilir. Bir ihtiyaç varsa yanında, Chinatungsten bile kaplama özel hizmet, müşterilerin ihtiyacına göre oyma sunabilir.

Eğer tungsten planör balast herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:+86 592 5129696.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved