ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı
Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Die Döküm Bileşenleri Die tungsten alaşım ekstrüzyon Nedir

Tungsten alaşımı Ekstrüzyon kalıbı demir dışı metaller ve alaşımlı çeliklerin hem işlenmesi için yararlıdır kalıplar molibden veya tungsten, geri kalan kısım zirkonyum baskın miktarda imal edilir. Genellikle, özellikle delaminating veya ekstrüzyon sırasında çubuklar çatlamasını önlemek için tasarlanmıştır birden fazla çekme işleminde kullanılmaktadır.Tungsten alaşım Ekstrüzyon Aletleri Die ve Döküm Bileşenleri Die

Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı
Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Sert çelik tel genellikle bir delikten katı metal zorlayarak yapılır, bu makarna gibi kalıptan böyle yoğun baskı altında, bir kalıp çağırdı. Eğer delikleri hareket edilmelidir inanılmaz güçleri hayal edebiliyor musunuz? Bazı durumlarda elmas veya safir (yaklaşık olarak zor) kalıplar kullanılır. Chinatungsten tur çok yüksek sıcaklıklarda, çünkü, yüksek mukavemet, tungsten alaşımdan yapılmış kalıplar vardır.

Çünkü yüksek ısı direnci, iyi sertlik, mükemmel plastisite yeteneği, tungsten ağır alaşım (WHA), olağanüstü prosperities ve bunun ekstrüzyon kalıp kullanılmaktadır özellikle vb döküm parçaları, kalıp ölür ekstrüzyon gibi gişelerinden için çok uygun malzemedir bakır ilgili alaşım, alüminyum, çinko ve pirinç döküm imalatı. (Muhtemelen safsızlık miktarı hariç) Mo ve / veya oksijen serbest olan yüksek erime noktalı metal olmayan bileşenlerin hacimce% 2-60 ihtiva eden, W aşağıdakilerden oluşan sinterlenmiş malzemeden yapılmıştır.

Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı
Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Tungsten Alaşım Ekstrüzyon başlıca avantajları Die ve Döküm Bileşenleri Die

Yüksek termal kararlılık

Minimal haddelenmiş metal pick-up

Ekstrüzyon kalıbı ve CTOMS gelen döküm parçaları Die

imalat tungsten ve tungsten ilgili ürünler fazla 20 yıl tecrübeye dayanarak, müşterilerin konser gereksinimine göre ölür için çeşitli tungsten ürünler sunabilir. Biz ilgi çok ödemiş ve en dikkatli kalite kontrolünde uygun fiyat ile eşsiz kaliteli sunmak ve bu bizim inanç ve dünya çapındaki iş daha başarılı olmasına yoludur.
Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı
Tungsten alaşım Ekstrüzyon kalıbı

Ekstrüzyon kalıbı Bilgi gerekli Tırnak

Lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayın:

 

Malzeme (biz en uygun olanını önerecektir değilse) araçları tercih edilir.

Bu ürün ilgi iseniz, bizimle irtibata vb döküm parçaları, ekstrüzyon kalıp tanıtmak ölmek bizim büyük bir onur sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com her zaman veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595 . Herhangi bir soru veya soruşturma karşıladı ve derhal cevap olacaktır.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved