ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Karşı Uygulama Parçaları

Tungsten Karşı Uygulama Parçaları

Tungsten Karşı Başvuru

Ağır alaşım karşı ağırlık Volfram farklı uygulama fields.They yardımcı bir dizi ana bileşenleri yükler parçalar maruz ve dolayısıyla onların ömrünü artırmak olan vermedi azaltmak vardır. Mesela:

Havacılık ve uzay: rotor kanatları, uçak ağırlıkları. Biz jiroskop, pervane ve helikopter bıçakları veya radar ekipmanı, rotor bıçakları ve aviyonik sistemlerinin üretiminde kullanılabilecek mükemmel performans ile tungsten ağır alaşımları sağlayın.
Otomotiv endüstrisi: izle rotorları Spor ekipman Bobs / ağırlıkları: Profesyonel tungsten alaşım dart milleri ve golf kulüpleri Krank karşı ağırlıkları / dengeleme ve şasi ağırlıkları, titreşim vali nemlendirme, Volan ve türbin Dengeler sanayi izleyin.
Optik sektörü: mikroskoplar ve ölçü aletleri

Chinatungsten, ekstrüzyon, döküm ve enjeksiyon teknolojisinin yanı sıra dövme yoluyla işleme levha, bar ve diğer parçaları her türlü yoluyla izostatik sıkıştırma teknolojisi ve çeşitli küçük parçalar kullanılarak geniş ve özel şekilli yüksek yoğunluklu alaşım parçaları büyük bir çeşitlilik oluşturur ekstrüzyon ve haddeleme teknolojisi.

Tungsten ağır alaşım Karşı Özellikleri:

(1/3 kurşun ray ekstensiyon daha yüksek) ısıl genleşme (4 ~ 6 × 10-6 / ℃) iyi plastisite yüksek mukavemet ve elastikiyet modülü işlenebilirlik ve kaynaklanabilirlik katsayısı düşük, yüksek enerjili radyasyon yüksek ve ayarlanabilir yoğunluklu iyi emilim yeteneği

 

Volfram Denge Şartname

Eğer tungsten karşı ağırlık olarak herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved