ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Tükenmez Kalem Boncuk

Tungsten Tükenmez Kalem Boncuk

Tükenmez kalem ya da tükenmez kalem son yıllarda dünya çapında popüler araçlar yazma bir türüdür. Bu, basit bir yapıya sahiptir taşımak kolaydır, yağlama yazma sağlar ve ototopi olarak kullanılan uygundur.

Tungsten alaşım topu , Yüksek yoğunluk, küçük bir hacme sağladığı sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı direnci, vb bir yoğunluğa sahip iki katı çelik ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır gibi birçok avantajı vardır böylece bir tükenmez boncuk haline getirmek için çok uygun bir maddedir. yazarken bu özellikler istikrar sağlamak, böylece tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk yazma kolay ve keyifli hale getirecek. tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk üretmek için üretmektedir dayanıklı Onun aşınma önemli bir faktördür.

ağır alaşım topu tungsten

Biz 0.38 çaplı tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk çeşitli üretmek - 1.4mm. Bizim tungsten alaşım topu üretim teknikleri ve uluslararası teknik seviyede ilerlemiştir. Sertliği> 1400-1500, pürüzlülük Ra0.063-0.8 mikron, Çap Tolerans <0.001 mm, lineation2000-2500m, aşınma-out <0.003mm, mikrospor uniform dağılım, uzun ömürlü, matbaa mürekkebi kullanılarak, düzgün lineasyonu temizleme, dayanıklı aşınma, yazar 'Islak yeteneği de, daha matbaa mürekkebi, çizgisel takas üzerinde taşır; fırında superabundant baskı mürekkebi alarak iyi sap.

Yukarıdaki üstlerinin tüm günlük kullanılan kalemler için en iyi seçenek olarak tungsten alaşım topu yapmak. Eğer herhangi bir sorunuz varsa çekinmeden bizimle irtibata geçiniz.

Tungsten alaşım topuKalem boncuk üretiminde kullanılan, tükenmez ucu, genel olarak iki malzeme çeşitleri yapılmıştır ve bir paslanmaz bilyalar ve başka türlü tungsten alaşımı tükenmez kalem boncuktur. Yüksek kaliteli tükenmez ucu saf tungsten topu yapılır. Tükenmez ucu tungsten topu uzun bir süre kullanılan ve yazma da çok akıcı hale edilebilir.
Tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk kullanımı bir tür kalem küçük yuvarlak inci rotasyon, pirinç, çelik yuvarlak inci veya tungsten alaşım topu yapılmış, sen yayınlayacak kağıt üzerine mürekkeple yazabilirsiniz. Tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk kamış kalem, tüy kalem, metal ucu kalem ve dolma kalem ile farklıdır.

  tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk tungsten alaşım tükenmez kalem boncukağır alaşım topu tungsten

Nasıl tungsten alaşım Tükenmez Kalem Boncuk içine Yaratır mı?

Tungsten alaşım ilk standart ölçü topun içine yapılır. Sonra sadece üstleri gösteren dairesel oluk içinde küçük parçacıklar halinde bağ ile bir oluk içinde yayılmış ve kurdu. Ağır düz tavan diski yukarıdan küçük partiküller baskı, yerleştirilir. öğütme yağın içine iki arasındaki yemekler, karışımın kayma batırılmış elmas tozu içeren bu küçük parçacıklar yapmak. Bir sonraki adım elmas tozu uzak taşlama boynuz tarafının bu parçacıklar tutmak, birbirleriyle ve sürekli temas ile, hendek duvarının özellikle tungsten alaşım topu dairesel oluk sürekli fırtınalı haddeleme parçacıklar yapma, taban bloğunda açmak için, yavaş yavaş haline yuvarlak ve hafif. Bu bir tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk bitirmek için saat onlarca alır.

Eğer tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved