ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Yorum ve Görüşleriniz

Sayın Ziyaretçi: Lütfen için e-posta veya cc yeniden sales@xiamentungsten.com e-postalar geri eğer you.Thank Sizin İlginiz için!

ev

tungsten Alaşım

tungsten alaşım, Ayrıca, tungsten ağır alaşım adlandırılan, genellikle W-Ni-Fe ya da W-Ni, Cu ya da W-Ni-Cu-Fe oluşan iki fazlı kompozit bazı tungsten alaşımları eklenir Co, Mo, Cr sahip ateşe dayanıklı metal, bir vb çok yüksek bir erime noktasına sahip olan ve iki kez çelik bir yoğunluğa sahiptir ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır. Konvansiyonel ağır alaşımlarında Tungsten içeriği% 90% 97 arasında değişmektedir ve (16.5 gr / cc ve 18.75 g / cc arasında) yüksek yoğunluklu nedeni budur. Nikel, demir ve bakır birlikte kırılgan tungsten taneleri tutan ve tungsten alaşımları sfero ve makineye kolay kılan bir bağlayıcı matris olarak hizmet vermektedir. 3FE ya 8Ni: 2Fe (ağırlık oranı), nikel-demir 7Ni bir oranda, en popüler bir katkı maddesidir. tungsten ağır alaşım için geleneksel işleme rota neredeyse tam yoğunluğa soğuk presleme ve sıvı faz sinterleme ardından element tozlar istenilen miktarda, karıştırma içerir.

Tungsten Alaşım Krank
yarış arabası ağırlığı
Matris alaşımı ve matris alaşımının içinde dağılmış olan büyük bir tungsten tahıllar (20-60μm) ile mikro sonuçlanır, sıvı faz işlemi sırasında çözelti içine tungsten take erir. olarak sinterlenmiş materyal genellikle artan mukavemet ve yüksek sertlik ile sonuçlanır kısımları dövme ve kenetleme işlemiyle bağlantılı mekanik işleme termo tabi tutulur.
Whas için geçerli kullanımların büyük çoğunluğu (ağır alaşım tungsten) W-Ni-Fe sistemi ile memnun en iyisidir. örneğin 93W-4.9Ni-2.1Fe ve 95W-4Ni-1FE olarak alaşımları genel bileşimleri temsil etmektedir. W-Ni-Fe alaşımına kobalt ilavesi mukavemet ve esneklik hem de hafif arttırılması için genel bir yaklaşımdır. alaşım içindeki kobalt varlığı bağlayıcı katı çözüm güçlendirilmesi ve biraz gelişmiş tungsten-matris ara yüzey gücü sağlar. % 5, nominal birleştirici ağırlık fraksiyonunun% 15 'e kadar kobalt ilave en yaygın olanlarıdır.

Tungsten Ağır Alaşım Ana Uygulama

tungsten ağır alaşım ürünleri birçok türde farklı üretim teknikleri, tungsten ağır alaşım çubuk, silindir, bar, blok, tuğla, plaka, ucu, şerit, levha, ultra ince levha, küre, pelet, top gibi çeşitli şekillere sahip olabilir, vardır farklı alanlarda kullanılabilir vb, disk, halka, tüp, vb küçük kapasiteli ancak yüksek yoğunluk, yüksek akma mukavemeti, iyi bir sertlik, iyi uzama olarak kendi özel özellikleri, bağımlı
farklı işlevlere gelince, tungsten ağır alaşım çok çeşitli alanlarda farklı endüstriler ve ülkeler için kullanılabilir: örneğin golf, balıkçılık, dart, yat dahil spor gibi, araba yarış; radyasyon koruma, kaynak tutucu, kolimatör, izotop konteyner, nükleer şırınga gibi tıbbi; tungsten ısı alıcılarının, petrol matkap, maden sömürü de dahil olmak üzere, bilimsel. Nedeniyle Tükenen Uranyum bol talebi artan, tungsten alaşım da yaygın olarak günümüzde askeri ürünler bazı yerlerinde bir değişiklik olarak kullanılır. gerçek altın benzer olan yüksek yoğunluklu olarak, tungsten alaşım malzeme altın kaplama ikamesi olarak çok ünlüdür. Bu altın kaplama tungsten bar, altın tungsten tuğla, altın kaplama tungsten bar, altın tungsten paperweight, altın kaplama tungsten sikke olarak yapılabilir. yüksek erime noktası, tungsten alaşımları genellikle vb onun çevre dostu için tungsten alaşım malzeme yaygın tungsten ağır alaşım balıkçılık platin, jig, ağırlıklar olarak yapılan roket Ignitron, türbin gibi birçok yüksek sıcaklık çalışma ortamları için kullanılır, küçük kapasiteli ama yüksek yoğunluklu kurşun daha iyidir. özel özelliklerine bağlı olarak, tungsten ağır alaşım artık hayatında çok popüler.

Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu

Ağır Alaşım Radyasyon Koruyucu Setleri Volfram
tungsten alaşım koruyucu
17.0 den sürüyordu ağır yoğunluğu g / cm3 18.5 g / cm3, tungsten ağır alaşım yaygın olarak ilaç sanayi, havacılık ve uzay araştırma veya mobil cihazlar için bile günlük hayatta olduğu gibi birçok alanda, koruyucu olarak kullanılan, normal malzemelere göre çok daha yoğun olduğu radyasyondan korunma. Özellikle, tungsten koruma gibi X-ışını koruma önlük gibi, kolimatör, şırınga koruma ve diğer kalkanı olarak hareket, X-ışınları, gama radyasyon, BT incelemesinde, vb ile ilgili saçma tedavisi için çok önemlidir
Ayrıca, nükleer radyasyon korunması için tükenmiş uranyum ikame olarak tungsten ağır alaşımlı malzeme çalışmaları askeri alanda ve havacılık esastır. ihtiyaç halinde gerektiği gibi Chinatungsten da oyma veya kaplama tekniği sunabilir.

Tungsten Alaşım Askeri Savunma

Tungsten Alaşım Askeri Swaging Rod
tungsten alaşım askeri yol
Farklı işlem yöntemleri yüksek nihai çekme mukavemeti ve yüksek sertlik, tungsten alaşım malzeme gerekiyorsa genellikle dövülmüş gereken genellikle zırh delici, mermi ve avcılık için tungsten ağır alaşım dövme çubuk gibi, askeri alanda kullanıldığı, farklı özellikler sunabilir atış, tungsten alaşım parçaları; Onlar sadece sinterleme gerekirse, askeri savunma vb tungsten alaşım küp, küre, top, olarak sunulabilir. bu donanma için kullanılan bazı yerlerinde, kaplanmış veya elektrobirikimli krom teklif edilebilir korumak için uygun gelirse Bazen, daha yüksek bir özelliği elde etmek için, genellikle vb Co, Mo gibi toz, karıştırmak için bazı diğer malzemeleri ekleyin saltness korozyon.

Chinatungsten Çevrimiçi askeri standardına göre tungsten ağır alaşımlı yüksek özellikleri savunma ürünleri sunmaktadır Mil T-21014, hatta sertlik fiziksel özellikleri için daha yüksek bir gereksinimi karşılamak için (42HRC dak.) Bazı üretim süreçlerini ayarlamak olabilir, nihai çekme dayanımı (1400 Mpa bir ihtiyaç varsa dak.), akma mukavemeti (1300 MPa min.), uzama (% 8 dk.), vb tabii ki, Chinatungsten toplu sipariş önce istemci değerlendirme için ücretsiz standart test çubuğunu sunmak için istekli olduğunu.

Neden alaşım tungsten değil?

Tungsten Alaşım Tıbbi Radyasyon Koruyucu
Tungsten radyasyon kamuflaj
karbon ve tungsten içerir ve titan karbür benzer bir kimyasal bileşik olan tungsten alaşımı ürün. Başlangıçta hala günümüzde yaygın olarak bulur kullanmak tezgahları uygulamalarda, kesici alet olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Çimentolu tungsten metal veya 1400-2000ºC arasındaki bir sıcaklıkta karbon ve tungsten reaksiyona sokulması ile hazırlanır, bir seramik de değildir. 86 ~ 93 İHD (68 ~ 81HRC) olarak en yüksek sertlik ile, ancak tungsten alaşım denir, ama değil tungsten karbür, üstün aşınma direnci ve yüksek kesim hızı nedeniyle. kolay Brickle olarak Bunun yanı sıra, tungsten karbür yaygın, vb bıçak, matkap, bit, püskürtme, kesme gibi, ancak çatlama mukavemeti için kullanılan, tungsten alaşımları, genellikle yaygın genellikle tungsten yapılan radyasyon koruma, krank mili, karşı ağırlık olarak kullanılan vb iyi uzama, yüksek yoğunluklu küçük kapasiteli, iyi korozyon direnci, harika şok direnci, yüksek radyasyon soğurma yeteneği gibi özel özelliklere sahip ağır alaşım Kontraplaktaki

Neden Chinatungsten Çevrimiçi seçmeliyim?

Tungsten alaşım radyasyon kalkanı
tungsten alaşımlı çubuk
20 yıllık tecrübe ile, Chinatungsten Çevrimiçi lider tungsten ağır alaşım üreticisi ve Çin'de üst tungsten ağır alaşım tedarikçileri olmak vardır. Şimdi Chinatungsten profesyonel tungsten alaşım üreticisi ve tedarikçileri olarak, bu son 2 yıl içinde dünya çapında 5000'den fazla müşterilerine tungsten alaşım yüzlerce teklif etti, çok memnun. Ayrıca, biz çok biz ürünlerle birlikte tamir, bizim en iyi hizmeti, tasarım, çizim teklif var onur duyuyoruz. Eğer herhangi bir soruşturma tungsten alaşım herhangi bir ilgi var ya da varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comor at telefon:86 592 5129696.
Chinatungsten Group:[ChinaTungsten] [Tungsten Alloy Manufacturer] [Tungsten News] [Paper Weight] [Tungsten Copper] [Tungsten] [Molybdenum Products] [Tungsten Carbide]
  [Tungsten Carbide Jewellery] [Tungsten Dart] [Dart Shop] [Tungsten Fishing Sinker] [Tungsten Powder] [Tungsten Metal] [Metals Price]

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved