ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >> Tungsten Balıkçılık Macun

Tungsten Balıkçılık Macun

Macun Balıkçılık Tungsten nedir?

tungsten macunTungsten balıkçılık macun tungsten tozu ve bir polimer bağlayıcı yapılmış olmayan bir sertleştirme, şekillendirilen bir materyaldir. Normal şartlar altında, tungsten balık macun sertleşmez, asgari yoğunluk 10 g / cm olan.

, Uysal ve son derece yoğun tungsten balıkçılık macun teçhizat veya satır aşağı tutmak için teçhizat eklenecek şekilde tasarlanmıştır. Basitçe kapalı gerekli miktarda çimdik ve sazan teçhizat için de geçerlidir.

Tungsten macun kanca bağlantı yapmak için yapacağız, sadece küçük bir parça göl yatağının altındaki düz koymak, yoğurmak için çok yoğun ve kolaydır. Tungsten balıkçılık macun böylece kanca yemler dengelemek için yararlıdır ağırlık. sineği balık ya da ne zaman ek ağırlık sizin sinekler almak veya su kolonunda neredeyse aşağı yem gerektiğinde tungsten macun yumuşak ağırlıkları, büyük kullanımı. Tungsten macun Yaygın balıkçılık kullanılır.

Tungsten balıkçılık macun kanca bağlantı konuyu aşağı çivileme için bir sabit giyen ve yüksek yoğunluklu malzeme istediği balıkçı için idealdir. Kolayca yumuşak ve dayanıklı taşınır, tungsten macun her hava koşulunda büyük ve gereği olarak tungsten macun çeşitleri sağlayın ıslak ve rüzgarlı conditions.We bile yükleyebilirsiniz.

Moldable tungsten balıkçılık macun tekrar kullanılabilir, toksik olmayan tungsten balıkçılık macun malzeme bölünmüş atış kullanmak istiyorsunuz kullanım her zaman için büyük yaptım olduğunu. malzeme daha az miktarda kurşun aynı batan yararları için gerekli olan şekilde tungsten kurşun% 30 daha ağırdır. Moldable tungsten macun kurşun yasaklandı alanlarda kullanmak üzere, toksik olmayan, çevre dostu ve yasal, yanı sıra, çevreye daha güvenlidir.

tungsten macun ağırlıkları Resimleri:

tungsten macun tungsten balıkçılık macun

tungsten balıkçılık macun tungsten balıkçılık macun

Tungsten Balıkçılık Macun Avantajları

1. O küçük bir alanda ağırlık bir sürü ekler ve çevre dostu böylece Tungsten balıkçılık macun kurşun daha 1,8 kat daha ağırdır.
2. Tungsten macun çocuk güvenli; Bunun hiçbir toksik maddeler vardır.
3. Tungsten macun su derinliği ve hacim başına herhangi bir boyut içine şekillendirilebilir, tungsten balıkçılık ağırlıkları bir türüdür.
4. Tungsten macun tüm Sıcaklıklarda lideriniz kalır
5. Tungsten macun kolayca ayrılabilir
6. Tungsten balıkçılık macun, su geçirmez yapışkan ve tekrar kullanılabilir

Dikkat!

Tungsten balıkçılık macun toksik olmayan malzemelerle yapılmış olmasına rağmen, tungsten macun ile oynamak çocuklar için bir oyuncak değil. Her kullanımdan sonra ellerinizi yıkayın, yiyecek ve ağzınızdan onu uzak tutmak.

Tungsten balıkçılık macun her türlü Chinatungsten Online organizasyon ve kalite standartları ve müşteri hizmet seviyeleri içinde kalabilirler müşteri her türü için tutarlı kalır.

Eğer tungsten balıkçılık macun veya tungsten macun herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Tekne Macunu| Volfram Uçak Macun| Tungsten yuvası araba macun
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved