ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Müzik için Tungsten Alaşım

Müzik için Tungsten Alaşım

Müzik Enstrüman için tungsten Dize

Tungsten alaşım müzik ürünler genellikle ev eşyaları uzay teknolojisine kadar her şeyi kapsar. Metal altın neredeyse gibi yoğun ve 6192 ° F (3422 ° C) en saf haliyle herhangi bir metal yüksek erime noktasına sahiptir. Bu özellikler bir çok uygulamada tungsten kullanımını sevdirmek. tungsten ağır alaşım yapmak için diğer elemanları ve endüstriyel metaller ile birlikte kullanıldığı zaman enstrüman sanayi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.
tungsten-alloy-string
tungsten alaşım müzik aleti

İnsanlar farkında olmadan günlük tungsten alaşım müzik ürünleri kullanın. Aşırı ısı direnci, ince tungsten tel, örneğin, elektrik ampulü filamanın olarak kullanılmak üzere sağlar ve kalsiyum ve magnezyum ile birlikte, bu floresan aydınlatma olur. Bu kalite tungsten ısıtıcılar ve fırın ısıtma elemanları dahil edilmesini sağlar. Esnaf da sarımsı bir renk üreten, seramik ve cam sırlarında tungsten oksit kullanabilirsiniz. tungsten hipoalerjenik ve neredeyse dayanıklı çizilmeye olarak sertlik altın karşılaştırılabilir, metal, mücevher yapımında altın veya platin yerini alabilir.

Bir bileşik yarıçap FireBoard her yerde boyun ve yeni N3 gürültüsüz manyetikler boyunca bükme Tokyo'da zahmetsiz tungsten alaşım dizesi hiçbir uğultu ile çan benzeri ahenge köpüklü geliştirilmiş Stratocaster tonları ile ses kompresörle sağlar.

Yeniden yapılandırılmış S-1 anahtarlama ton seçenekleri nakavt hatta daha fazlasını sunuyor; diğer özellikleri kilitleme tuner, pop-kol ve eğimli boyun topuk Amerikan Deluxe Tremolo Köprü senkronize iki nokta sendeleyerek içerir.

Nedeniyle vb yüksek yoğunluklu, iyi korozyon direnci, mükemmel termal stabilite ve termal şok direnci gibi tungsten alaşım avantajları, tungsten alaşım müzik aleti field.It Cihaz sadece araçtır daha yaygın müzik aleti kullanmak olmuştur ki dize çok yüksek sahayı ulaşmak için gereken gerilim alabilir.

Müzik Enstrüman için Tungsten Tel

tungsten-string
tungsten alaşım müzik aleti
Tungsten alaşım müzik dizeleri kısmen çünkü bağırsak dizeleri sakıncaları ortaya ve başlangıç ​​öğrencilere bir imtiyaz olarak geldi. İlk takıldığında tungsten müzik dizeleri bile, sahada çok kararlı. Onlar da bağırsak dizeleri çok farklı bir ses var. Bunların hepsi birkaç imalar ve hiçbir gerçek karmaşıklığı ile sert, basit, açık, dolaysız, saf bir ses, ve genellikle biraz sahip olma eğilimindedir. Genellikle parlak ve biraz ince sondaj vardır. Bu kalite olarak tüm metal dizeleri daha standart viyolonsel belirgin değildir. Klasik olmayan oyuncular, özellikle ülke ve halk fiddlers, yanı sıra çok sayıda caz müzisyenleri çoğunlukla tungsten müzik dizeleri tercih ederim. Onlar da küçük boyutlu, ucuz öğrenci aletleri ile iyi çalışır. Buna ek olarak, çoğu bas oyuncular çelik çekirdek dizeleri kullanın. viyolonselcilerinden özel ilgi olmuştur çelik dizeleri ve bu değişikliklerin yapımında bazı ilginç değişiklikler olmuştur. Çelik çekirdek (Halatlı veya spiral çelik genellikle ince lifler) artık alüminyum, krom çelik, tungsten, gümüş ve en son olarak, titanyum gibi çeşitli metallerden sarılır. teknoloji Bu değişiklikler üreticileri daha sofistike sesler ile tungsten müzik dizeleri üretmek için izin vermiş.

Chinatungsten Çevrimiçi Eğer herhangi bir soruşturma ya da satın alma planı varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tungsten alaşım müzik aleti için kullanılan tungsten ilgili ürünler sunabilir sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved