ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşımlı Askeri

Tungsten Bakır Alaşımlı Askeri

Tungsten Bakır Alaşımlı Askeri Savunma

Tungsten bakır alaşımı da adlandırılan, tungsten, bakır, yaygın olarak kullanılan tungsten bakır askeri savunma, Bu yüksek erime noktası, yüksek mukavemetli ve tungsten, iletkenliği ve bakır yüksek ısı iletkenlik, düşük genleşme katsayısı, ve tungsten, bakır alaşımı gibi tungsten ve bakır hem de çok mükemmel özellikleri conbines makinesi için kolaydır. tungsten bakır askeri savunma yaygın mekanik alanda, elektrik alan, alet ve diğer sivil sanayi kullanılmıştır ve aynı zamanda yaygın önemli hale yanı sıra karmaşık bileşenlerin için kullanılan yüksek iletkenlik, yüksek ısı iletkenliği ve ısı direnci özelliği, bu dizi ile havacılık, uzay mekiği, askeri sanayide silah, ulusal savunma, navigasyon, uydu iletişimi, vs

tungsten bakır alaşımı1960 yılında, tungsten bakır askeri savunma malzemenin yüksek termo yararlanan ABD Railgun kılavuz rayı, yüksek sıcaklık altında kullanılan roketli füze ve jet pervane meme boğaz astar olarak kullanabilirsiniz . tungsten bakır askeri savunma malzemelerinin teorisi askeri kullanımı gibi yüksek sıcaklık malzemesi hava sıcaklığı olay yakınken tungsten (over3,000 ℃), tungsten bakır askeri savunma malzemeleri bakır içeriği sıcaklığı erime noktasına aşan olduğunu uygulamalı buharlaşması ve sonra büyük ölçüde tungsten bakır askeri sıcaklık bölümlerini yapılmış azaltmak ısı büyük bir, emer. ulusal savunma askeri tungsten bakır askeri savunma malzemesi sömürü ile birlikte, yüksek sıcaklık tungsten bakır alaşımlı uygulaması önemli ölçüde artmaktadır.

Tungsten Bakır Askeri Savunma Malzeme Ana Özellikleri:

çelik içeriği(%)

bağıl yoğunluk(%)

Sertlik HRC

kırılma tokluğu(MPa·m½)
gerilme direnci gücü/MPa
oda sıcaklığı
1472 F 3272 F
13.2 98.5 28 17.2 822 307 54
7.6 98.6 33 14.1 948 340 98
5.9 98.4 33 13.0 755 343 84

Tungsten Bakır Askeri Savunma Malzeme Uygulama:

tungsten bakır alaşımı Birkaç malzemeler çok yüksek sıcaklıkta çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle, tungsten bakır askeri savunma malzemesinin önemli etkilerinden biri, yüksek hız ve yüksek sıcaklık hava akımı ablasyon ve vb Ayrıca gaz dümen, meme, boğaz astar, burun konileri gibi roket ve füzeler, parçaları kızarma olduğunu o tankın bir sağlık kapağı, elektromanyetik silahın borusu ve yörünge malzemeleri olarak kullanılabilir. Bu uygulamalar sayesinde, tungsten bakır askeri savunma malzemeleri aşağıdaki iki öğeler olarak kesinlikle ele alınmalıdır. yüksek sıcaklık dayanımı, ablasyon karşı iyi bir direnç ve yüksek sıcaklık tungsten bakır askeri savunma malzemesi dayanıklı erozyon özelliklerini garanti altına almak için, bu çerçeve ve tungsten iskelet yoğunluğu, bu nedenle, bakır tungsten alaşım askeri yüksek yoğunluklu emin olmalıdır Bu başvuruda maddeleri, genellikle% 5 ila% 10 bakır ihtiva eder. Ve tungsten bakır alaşımlı askeri malzemeler gazlaştırma yapmak ve düzgün ısı büyük kitle emerek malzeme yüzey sıcaklığını düşürmek uğruna, bu tungsten iskelet gözenek sağlamak olmalıdır düşük bakır içeriği çok iyi bağlantı ve iyi kılcal işleve sahip.

Bizim tungsten bakır askeri savunma malzemesi herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:00 86 592 5129696. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved