ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>tungsten Kolye

tungsten Kolye

Sert metal olarak imal edilebilir tungsten karbür kolye, Ayrıca muhteşem moda aksesuarı olan tungsten kolye, denir.

tungsten kolye iki tip, onewith kolye ve tungsten karbür kolye var. bu kolye ile olduğunda genellikle boğazına kadar el dize var. Sert metal kolye genellikle tungsten yapılmış kolye bakın edilir. Çünkü farklı tungsten içeriği kendisini tungsten ağırdır, sizin gibi tipini seçebilirsiniz.

Sert metal yeryüzünde en güçlü metallerden biridir. Oldukça dayanıklı ve neredeyse çizik veya hasar ve bir ömür boyu sürecek en benzersiz renk ve ayna renge sahiptir. Bu sizin aile, arkadaşlar veya sevenler için en iyi ve sevimli bir hediye. Ayrıca, tungsten karbür en güzel materyal takı geldiğinde orada olmasıdır. pendantis ile tungsten kolye yüksek kaliteli dekorasyon.

Tungsten karbür kolye ve yüzük çıkar harika görünüyorsun, ama birçok nüanslı hissini ve kıymetli taşlar ve metaller temiz bir yüzey tercih ederim. Bildiğimiz gibi, gümüş bir cadde ile çıplak boyunları giyinik olması sunar. Ancak, tungsten karbür kolye, paslanmaz çelik zinciri ile birlikte, onları sorunsuz spor yapabilirsiniz rashed cilt korkusuyla yaşayan hipoalerjenik yani kabarcık erkektir. Onlar zombi kıyamet arka onun çirkin başını karar verdiğinde de beyinleri bash bir silah olarak çift onlar kadar güçlü ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Tungsten Kolye Resimleri

tungsten alaşım kolye tungsten alaşım kolye
tungsten Kolye-01
tungsten Kolye-02

Tungsten karbür Kolye Resimleri

tungsten kolye tungsten kolye
Tungsten karbür Kolye-01 Tungsten karbür Kolye-02

  
Bu tungsten kolye herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Tedarikçi | Tungsten Alaşım Sınıflar | Tungsten Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved