ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Alaşım Sınıf

Tungsten Alaşım Sınıf

ağır alaşım tungsten

Tungsten alaşım Sınıf nedir?

Farklı tungsten alaşım notları Bazı çok farklı uygulamaları yanı sıra, yüksek yoğunluklu ve tungsten alaşımı karşı ağırlık küçük kapasitesi farklı özel özelliklere sahiptir.

askeri uygulama için tungsten alaşım genellikle Mil T-21014 dayalı üretilmiştir;

radyasyon kalkanı ve karşı ağırlık fonksiyonu için, genellikle AMS-T-21014 dayalı imal edilir;

Ayrıca Chinatungsten gibi standart ASTM B 777-99, HD 17, MT-17, HD18, HD18.5, MT-18, HD17 olarak müşterilerimize, farklı şartının notlarına göre tungsetn alaşım sunabilir 0,7, vs. Hatta, Chinatungsten ürünleri yapabilirdiniz tungsten alaşım notları vb yoğunluk, sertlik, nihai çekme mukavemeti, akma mukavemeti gibi müşteri tarafından iletilen bazı özel özellikleri, başı gibi farklı tungsten alaşım notları farklı uygulamalar var.

Aşağıdakilerden farklı tungsten alaşım notları ile farklı tungsten alaşım ürünler:

tungsten alaşım blok Tungsten Alaşım Krank ağır alaşım metal tungsten

Chinatungsten yüksek U.T.S. farklı tungsten alaşım notlarının askeri ürünler sunabilir Mpa neredeyse 1400. Karmaşık bir tasarım varsa, biz ücretsiz sizin için çizim aktarabilirsiniz, temas kurmaktan çekinmeyin. Biz standart boyutu ile tungsten alaşım ürünler sunabilir değil sadece, aynı zamanda, özellikle sizin için kalıp tasarımı. Tungsten ağır alaşım farklı uygulamalara göre birçok notlar var.

muayene ile ilgili olarak, genellikle, tungsten alaşım sınıf venire, mikron mikrometre, denge, dozimetre, yağmurölçer, üniversal test makinesi, vb kalite her parti ihtiyacı sertifika tarafından kontrol edilecektir. Chinatungsten ihtiyaçlarına göre tüm tungsten alaşım notlarının ürünler sağlayabilir.

Chinatungsten tungsten alaşım notları dayalı üretim ve sunan tungsten alaşım ürünleri konusunda uzmanlaşmış, herhangi bir soruşturma sıcak e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon ile 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Uygulama | Tungsten Alaşım MSDS | Tungsten Alaşım Standartları
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved