ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Shot

Tungsten Alaşım Shot

tungsten alaşım atış
Tungsten alaşım atış av tüfeği av kabukları için atış olarak kullanılır. varil bırakarak üzerine yayılmış pelet ve yanma yükünün güç atış herhangi bir top enerjisi oldukça düşük olduğu anlamına gelir, pelet arasında bölünür. Bir av bağlamda, ürün öncelikle av kuşları ve diğer küçük oyunlar için kullanışlı av tüfeği yapar.

Tungsten Alaşım Shot Özellikleri:

yüksek sıcaklığa, yüksek yoğunluklu, büyük sertlik ve direnç tungsten av tarihinin av tüfeği pelet en çok aranan sonra- malzemeden biri yapmak. tungsten alaşım vurdu yoğunluğu sadece altın, platin ya da bizmut ile karşılaştırılabilir 18g / cm3, ilgili. performansı tungsten ağır alaşım yoğunluğu faktörleri, bize tungsten alaşım atış, bir golf topu ve ping Pong topu aynı boyutta iki küre bakalım nasıl anlamak için. golf topu kadar yoğun ve daha uzağa uçmak ve sert vuracaktır. Şimdi, ikinin tek o boyutu aşağı azaltarak resim alma. Tungsten alaşım, daha uzağa uçmak sert vurdu ve uzak bizim, daha az sakatlar, daha kuş anlamına gelir, daha derin nüfuz edecek. tungsten alaşım bir diğer benzersiz özelliği de toksik olmayan ve çevre dostu olmasıdır. insanlar işlemek ve iş için Bu nedenle, güvenlidir. Bu bizim önde gelen ürünler, Chinatungsten ihtiyaçlarınızı olarak tungsten alaşım atış sağlayabilir olduğunu.

tungsten alaşım çekim tungsten alaşım atış tungsten alaşım çekim

 

Tungsten alaşım atış özellikleri:
1, Çap: 2.0-4.0mm
2 Yoğunluk: 18.0-18.2 g / cm3
3, Kompozisyon: W içeriği:% 90-95, W-Ni-Fe
4, Yüzey: Sinter yüzey

Eğer tungsten alaşım atış hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 00 86 592 5129696.
İlgili Bağlantılar: prefabrik Fragments| Tungsten Alaşım Sinterlenmiş| Tungsten Alaşım Machined
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved