ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Pinewood Derby tungsten alaşım Disk

Pinewood Derby tungsten alaşım Disk

Neden Pinewood Derby Araç tungsten alaşım Disk?

En yüksek yoğunluklar bir kurşun daha 1,7 kat daha ağırdır tungsten bir metaldir. Sadece altın, platin, ve birkaç seyrek metaller de benzer bir yoğunluğa sahiptir. daha konsantre ağırlığa sahip hedeflediğiniz kütle merkezini elde etmek için arabada ağırlık yerleştirme üzerinde daha fazla kontrole sahip demektir. Volfram çocukların ve yetişkinlerin işlemek ve çalışmak için çok güvenli aynı zamanda toksik olmayan ve çevre dostudur. Tungsten disk çam derbi kitlerinin bir türüdür.

Pinewood Derby Araç tungsten alaşım Disk Boyutu

çam derby kitleri gibi çam derbi araba tungsten disk araba ağırlıkları yarış Pinewood Derby kolay, hızlı ağırlıklı, tek bir 2.8, 3.6, 3.8 ya da 4oz disktir. tungsten diskler .52 "kalın ağır kilo ile kalınlaşıyor kadar 1" dia x 0,38 "asgari ölçer. Sen ince ayar ağırlık tungsten macun kullanabilirsiniz.

çam derbi tungsten disk ağırlığı çam derbi tungsten alaşım disk
Tungsten Alaşım Diskler 1 Tungsten Alaşım Diskler-2
 tungsten alaşım disk çam derbi tungsten disk çam derbi
Tungsten Alaşım Diskler-3 Tungsten Alaşım Diskler-4

Nasıl tungsten alaşım Disk Çalışır?

Pinewood derbi arabalar yerçekimi ile çalışan araçlardır. Onlar işaretçilerine başlayarak geri düzenlenen bir eğimli yolda yarış başlar. pimleri düştüğünde, arabalar raylar tarafından yönlendirilen bitiş çizgisine doğru eğimli parça, aşağı doğru döndürün. Çoğu parça uzun düz bölüme eğimli başlangıç bölümünden bir geçiş ile inşa edilir. Mümkün olduğunca fazla hız korurken bu pistlerde, araba düz bölümü tamamlamanız gerekir. Tungsten diskin hacim oranı ağırlık çam Derby kitleri Burada esas olan,. Maksimum enerji ek hava sürtünmesini yaratmadan oluşturulur.

Biz çam Derby tungsten disk, tungsten alaşım küp, tungsten alaşım silindir, tungsten alaşım topu ve tungsten alaşım gölgelik dahil çam derbi ağırlıkları gibi kitleri sunabilir.

Eğer herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved