ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Tungsten Alaşım iPhone için takılması

Tungsten Alaşım iPhone için takılması

Tungsten alaşım Mikroelektronik Teknolojisi Nedir?

ağır alaşım tungsten mikroelektronik Tungsten alaşım mikroelektronik teknoloji 20. yüzyılın sonlarında geliştirilen; bu tür benzeri sistem devre tasarımı, cihaz fizik, süreç teknolojisi, malzeme hazırlama, otomatik test ve ambalaj, montaj yarıiletken teknolojisi, entegre devre teknolojisi ve özel teknoloji bir dizi. ağır alaşım mikroelektronik teknoloji Volfram, tasarlamak, üretmek ve küçük elektronik bileşenler ve devreleri kullanmak anlamına gelir. Entegre devre teknolojisine dayanan geliştirilmiştir.

Tungsten Alaşım Mikroelektronik

Bir kimyasal oyma (ve pürüzlendirici oluşturulması için bir yöntem olup) titanyum-tungsten alaşımı mikroelektronik çip imalat ince filmler çıkarılması için anlatılmıştır. kaldırıldı tungsten ağır alaşım mikroelektronik C4 lehim darbelere elektrot pozisyonu için krom ve bakır tohum katmanları altında bir substrat üzerine katmanlı tercihen% 10 Ti ve% 90 W vardır. Tungsten ağır alaşım mikroelektronik ürünleri yaygın bilgisayar ve diğer makinelerde kullanılır.
tungsten ağır alaşım mikroelektronik Ti uygulama - W dağlayıcı alüminyum, krom, bakır saldırı, ya da lehim kalay kurşun, ve Ti çözülür gerektiğini olmamalıdır - hızla W. Buluş, EDTA ve potasyum sulfate.Tungsten ağır alaşım mikroelektronik ürünler eklendiği bir boyut ve şekilde değişir, ağırlık olarak hidrojen peroksit ve su ile% 30 içeren bir karışım ile elde edilir.

Tungsten Alaşım Mikroelektronik Radyasyon Koruyucu

Mikroelektronik ürünler insanların vücut için zararlı olabilir radyasyon üretir. Tungsten alaşım mikroelektronik malzeme ilk tercihi mikroelektronik ürünler yapmak için bu özellik belirler, yüksek radyasyon emilimi vardır. Bu tungsten mikroelektronik ürünler çok popüler nedenlerinden biridir. Tungsten ağır alaşım mikroelektronik toksik olmayan ve çevre dostu, bu yeniden ve geri dönüştürülebilir. toplum savunucusu sürdürülebilir kalkınma, tungsten alaşım tungsten ağır alaşım mikroelektronik ürünler üretmek için mükemmel bir malzemedir. yüksek sıcaklık dayanımı mülkiyet malzemesi tungsten ağır alaşım mikroelektronik ürünler üretmek olarak üreticilerin tungsten alaşım seçmek için bir başka nedendir. tungsten ağır alaşım mikroelektronik ürünler kullanılmaktadır, bunlar ısı çok üretmek; diğer malzemelerle yapılan ürünlerin çoğu bu aşırı koşullara dayanacak olamaz. Biz ihtiyaçlarına göre tungsten mikroelektronik ürünler her türlü sağlayabilir.

tungsten alaşım mikroelektronik tungsten alaşım mikroelektronik ağır alaşım tungsten mikroelektronik

Eğer tungsten alaşım mikroelektronik herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved