ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Volfram Poly

Volfram Poly

Tungsten Poly Nedir?

Volfram poli, tungsten kauçuk, tungsten naylon veya tungsten plastik olarak adlandırılan, aslında, tungsten hacimce% 60'a kadar partiküller ağırlık bazında% 96 dolu çeşitli reçinelerin bir ailesidir. poli tungsten Base reçineler (bütadien stiren acryloynitrile) ABS içerebilir, PBT (polibutilen tereftalat), PU (poliüretan), PA (poliamid), PP (polipropilen), ve TPE (termoplastik elastomer). diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, tungsten poli toksik değildir. Poly tungsten tamamen geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Tungsten poli ayrıca gelişmiş sertlik sunar ve işyerinde güvenli bir çevre dostu bir paket gücü darbe. Tungsten poli son zamanlarda daha popüler hale gelmektedir.

Radyasyon Zırhlamalar Tungsten Poli İyi Malzeme

poli tungsten koruyucu

Tungsten poli (tungsten kauçuk, tungsten naylon veya tungsten plastik vb) Yani poli tungsten poli yüksek yoğunluklu, yüksek radyasyon direnci ve kolay işlenir poli özelliklerini, yüksek gerilme direnci ve uysal olduğu tungsten iyi özelliklere sahiptir yerine kurşun koruyucu radyasyon en iyi malzemedir. Poly tungsten diğer kurşun yedek daha dayanıklı olduğunu, poli tungsten elektronik ve elektrik ürünleri daha iyi radyasyon kalkanı yetenekleri sunuyor. tungsten poli dövülebilir olduğundan, poli tungsten artan tasarım esnekliği ve çok parçalı meclislerinin yerine kalıp parçaları oluşturmak için bir fırsat sunuyor. Tungsten ve kurşun yoğunlukları kadar ve radyasyon zırhlama ve zayıflama sağlayan değişen bir poli ürünü tungsten kanıtlamıştır radyasyon koruma için iki en yaygın olarak kullanılan elementler, prototip ve 120 kV X-ışını kaynağına maruz gerçek ürünler hem vardır bire-bir denklik kurşun.

Tungsten kolimatör tungsten poli ürünleri başka bir türüdür. Biz tungsten poli kullanarak tungsten kolimatör her türünü ve boyutunu üretim yapabiliriz. Açıkçası, biz CNC işleme standart katı tungsten poli türü üretmek. Biz ihtiyaçlarına göre tungsten poli ürünler sağlayabilir ya da biz de poli tungsten ürünleri ile ilgili çizimleri sunabilir. tungsten poli Bizim mühendislik hizmetleri genellikle poli tungsten ürünlerin zamanında etrafında çevirmek .Bizim ücretsiz tipik sektöründe kabul edilen daha kısadır. Tungsten poli lider ürünüdür. Biz, bize sunduğu poli tungsten ürünleri yüksek kaliteli profesyonel tungsten poli üreticisi bulunmaktadır.

Volfram Poly Ürünleri Resimleri:

tungsten poli malzemesi poli tungsten döküm poli tungsten kolimatör
Poly tungsten Malzeme Poly Tungsten Döküm Poly tungsten Kolimatör

Eğer tungsten poli herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Yada ara: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Volfram Plastik| Volfram Kauçuk| Volfram Naylon
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
版权所有©1997 - 中钨在线