ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Rod

Tungsten Alaşım Rod

Tungsten alaşımlı çubuk bir çok sanayide kullanılan tungsten alaşımları yaygın üretilebilir vb yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük bir hacme, iyi sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı direnci gibi bir çok avantaja sahiptir sektörler.

Tungsten Alaşım Rod nedir?

Tungsten alaşım çubuk, metal tozları presleme ve haddeleme veya çubuk haline dövülme tarafından işlenmiş kütük, bunları sinterleme ile üretilir. çapları 3 mm ve daha büyük ve 3 mm altındaki bir düz çizilmiş bir yüzey ile en düzgün bir dövülmüş yüzey düz rastgele uzunluklarda üretilmektedir. Bir merkez az toprak bitirmek de döşenebilir. Belirli uzunlukları ve özel imalatlar istek üzerine temin edilebilir.

Tungsten alaşım Rod için başvurular

Biz kontrol etmek veya bir şekilde kilo dağıtmak için kullanılır onun çok yüksek yoğunluklu dayalı tungsten alaşım çubuk için önemli uygulamalar sale.Most için tungsten alaşımlı çubuk stokunun büyük miktarda var. Ürün, daha fazla işlenebilir.

Chinatungsten Karşı, radyasyon kalkanı, askeri savunma uygulamaları, kaynak çubukları, ekstrüzyon kalıplar olarak tungsten alaşım çubuklar ve parçalar sunabilir. Bazı spor aynı zamanda, biz üretim yapabiliriz vb Ayrıca dart, kütükler, golf kulübü gibi alaşım çubuklar, kullanımını kolaylaştırmak ve onlar çok benzer özelliklere sahip, 90WNIMOFE yedek olarak sunuyoruz.

Tungsten alaşımlı çubuklar, diğer kullanımları vardır: elektrikli vakum parçalar ve yüksek sıcaklık yapı parçaları için bir araç olarak kullanılabilir. vb dart, kütükler, golf kulüpleri, bazı spor alanları, ayrıca ürün

 

tungsten alaşımlı çubuk  Ağır alaşımlı çubuklar tungsten  ağır alaşım çubuk tungsten

Eğer tungsten alaşım çubuk veya tungsten alaşımlı çubuk stok herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Silindir | Tungsten Ağır Alaşım Sinter| Tungsten Ağır Alaşım İşlenmiş
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved