ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Altın kaplama Tungsten Alaşım Hediye

Altın kaplama Tungsten Alaşım Hediye

Gerçek altın yoğunluğuna benzer 19.25g / cm3, ağır yoğunluğu, tungsten alaşım malzeme Yaygın altın ikamesi olarak kullanılır altın kaplama tungsten alaşım zehir günümüzde.

Tungsten Altın Takı

Altın, gümüş, platin ya da, ya da uzakta gerçek altın alerjik sizi koruyacaktır Could altın ikamesi olarak tungsten altın takı seçerseniz daha yaygın çinko veya nikel ANCAK, çoğu takı alaşımları olarak kullanılan Çünkü tungsten, altın takı ve altın kaplama tungsten takı hipoalerjeniktir. Bu bedeutet, dass artık tungsten, altın takı giyen döküntüler ve renksiz cilt ile uğraşmak zorunda kalacaktır.

Tungsten altın takı birçok tür vardır: Böyle bilezik tungsten altın kaplama altın kaplama tungsten yüzük, küpe tungsten altın kaplama, altın kaplama tungsten zinciri, tungsten bilezik altın kaplama, altın kaplama tungsten kolye, vb Tabii olarak altın kaplama tungsten takı ve tungsten altın takı sizin test için ücretsiz golden numune olarak kullanılabilir.

Altın tungsten yüzük kaplama

Gibi 18K altın, 24K altın altın yükseldi, bu yüzden ancak oyma ile tungsten altın takı ya da altın kaplama tungsten takı sunabilir: Chinatungsten sadece farklı altın kaplama, renk ile sunamıyoruz. Biz de tungsten altın yüzük sağlayın. Tungsten altın takı ve altın kaplama tungsten takı, ya da altın jübile için sevgilisi, karı ve koca için çok hassas ve güzel bir hediye olabilir. Tungsten alaşım uzun ömür ve yüksek dayanıklılık, tungsten, altın takı ve altın kaplama tungsten takı özel bir özellik taşır beri sonsuz olabilir severler ya da çift arasındaki aşkı ima. Tungsten alaşımın sertlik halkaları yapmak için idealdir. Tungsten altın takı, altın kaplama tungsten takı hipoalerjeniktir ve parlatma gerekmez. Özellikle, biz gravür hizmet sunabilir, erkek arkadaşı ya da kocası adını veya Onlar Onların sevgilisine ifade etmek istiyorum kelimeleri kazımayı olabilir.

Altın Değişiklik için altın kaplama Tungsten Takı

Altın tungsten bilek zinciri

Tungsten bir çevre dostu, dayanıklı ve sertlik malzeme, en önemli sadece altın (19.3g / cm3) aynı yoğunlukta hakkında onun yoğunluğu, tüm did. ,: Altın substituation ve NEDENLE, tungsten altın takı Genellikle yapılan kullanım vb altın kaplama tungsten bar, altın kaplama tungsten tuğla, altın kaplama tungsten bar, Paperweight tungsten altın kaplama, altın kaplama tungsten madeni para olarak

Bu avantajlar, tungsten, altın takı ve altın kaplama tungsten takı altın veya platin pahalı metal için en iyi yedek olarak üstünlük sağlamak. Arama altın kaplama tungsten takı ve tungsten altın takı en iyi dostunuz, sevgilisi, eşi, sınıf arkadaşı, normal eski müşteri için hediye veya hediye olarak verileceğini, bu yüzden onlar toplumunu faaliyeti için hediyelik eşya, yıldönümü, doğum günü, Olimpiyat oyun olarak kullanılabilir vb

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten altın takı ve altın kaplama tungsten takı satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama tungsten takı ve tungsten altın takı sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: bizim altın kaplama tungsten takı kullanmak ve herhangi bir yasadışı amaçla altın takı tungsten etmeyiniz.

tungsten alaşım altın plaka altın kaplama tungsten alaşımlı levha tungsten alaşım altın plaka

Eğer altın kaplama tungsten takı veya tungsten altın takı ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Tungsten Alaşım Sınıflar | Tungsten Alaşım Uygulama
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved