ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>tungsten Yüzükler

tungsten Yüzükler

Geçenlerde, tungsten halkaları tungsten takı, tungsten erkek yüzük, tungsten kadın yüzük tungsten alaşım yüzük, tungsten alyans olmayan sanayi fieds, popülerlik kazanıyor, altın, tungsten bantları kaplama, altın, tungsten yüzük, kulak yüzük, kolye, bilek zincirleri, vb kaplama yüzünden uzun ömür ve yüksek dayanıklılık tungsten alaşım özel nitelikleri, bu tungsten yüzük yapmak için kullanılır, tungsten halkaları severler arasındaki sonsuz aşk temsil etmektedir.

Tungsten alaşım yüzük bir ömür boyu sürecek yüksek kaliteli takı değerleri herkes için büyük bir modern bir seçimdir. tungsten fantastik fiziksel özellikleri ve bir neredeyse yok edilemez desen tüm estetik bir harika var olmasıdır. Tungsten titanyum yüzük göre paslanmaz çelik halka 7 kat daha sert ve 4 kat daha zor, tungsten halkanın sertlik elmas eşleşebilir. Tungsten alaşım halkalar sert, çarpıcı, sarsılmaz parlaklık ve asil bulunmaktadır.

Tungsten veya tungsten alaşımlı yüksek korozyon direncine sahip. Sentetik terleme testleri tungsten yüzük, tamamen normal şartlar altında olmayan aşındırıcı kaybolmayacak ve Colo değişiklik olmayacağını gösterdi. Ayrıca, hipoalerjenik bulunmaktadır.


Erkekler için Tungsten Yüzükler

Biz tungsten alaşım yüzük birçok farklı tür var. Biz de böyle 18k ve 24 k olarak altın kaplama tungsten halkaları, sağlayabilir.

Biz müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre halkaları üzerinde gravür içerebilir.

Erkekler için Gravür Tungsten Yüzük
Altın Kaplama Tungsten Yüzükler

Sen daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz tungsten Takı.
Eğer tungsten halkada herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved