ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Altın kaplama Tungsten Coin

Altın kaplama Tungsten Coin

Altın kaplama tungsten sikke Sadece hediye, mevcut, el sanatları için ve herhangi bir yasadışı amaçla kullanılabilir mi hiç altın sikke şeklinde, tüm imal edilmektedir. Altın kaplama tungsten alaşım sikke öncelikle bu altın kaplama önce yapılır. Bu nedenle, yüksek yoğunluklu ve aşınma direnci özelliklerine sahiptir. Hatta sadece ürün için NEDENLE, değer Kaldı olacaktır.

Altın Değişiklik için altın kaplama tungsten Coin

altın kaplama tungsten alaşım sikke
Altın kaplama tungsten sikke
Dayanıklı, sertlik, oksitlenmeye direnç, çevre dostu ve zayıf radyoaktif ve neredeyse gerçek altın gibi aynı ağırlığa sahiptir yaptım en önemli avantajları, altın kaplama tungsten sikke altın hatıra paralar için en makul malzeme olmuştur vb hatıra, doğum günü hediyesi, ayıklanması yıldönümü mevcut bile, bu vb VIP müşteri, en yakın arkadaşı, en uygun öğretmen, gizli bir sürpriz olarak kullanılabilir
Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için altın kaplama tungsten sikke satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım para kullanmayın lütfen.

Yukarıdaki tungsten yapılmaz altın sikke, gerçek bir altın sikke olduğunu ve sadece görüntü için.

Eğer altın kaplama tungsten sikke ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved