ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >> تنگستن آلیاژ بالاست خودرو

تنگستن آلیاژ بالاست خودرو

tungsten heavy alloy vehicle ballast
رانندگان به طور مداوم گزارش آنها می توانند تفاوت در چگونه یک ماشین دسته در مسیر اگر وزن بر روی یک چرخ نمونه تنها در چند پوند متفاوت را احساس کند. تنظیم خوب یک ماشین به یک مسیر داده شده یک مصیبت مصرف بسیار طاقت فرسا و زمان با وزن ورق سرب معمولی است. تنگستن آلیاژ بالاست خودرو شکل بلوک ارائه می دهد تا وزن 50٪ بیش در یک حجم معین، با مزایای افزوده اتصال مستقیم از طریق سوراخ کن و یا از طریق-درها و آزادی از تغییر شکل. چگالی بالا از آلیاژ تنگستن سنگین وزن (WHAS) اجازه به در نیمه پایین تر از NASCAR لوله تنظیم وزن قرار داده شده است، به طور موثر کاهش مرکز ثقل کلی برای دست زدن به بهبود. چین تنگستن آلیاژ تنگستن خودرو بالاست یک خط تخصصی وزن مسابقه ای برای این برنامه است.
شما می توانید بیش از این اطلاعات از http://en.wikipedia.org/wiki/Sailing_ballast.)

 

تنگستن آلیاژ بالاست خودرو، نیز نامیده می شودتنگستن وزن آلیاژ خودرو, در حال حاضر تبدیل شدن به ماده محبوب ترین برای حفظ تعادل اتومبیل های مسابقه:

بالاترین تراکم
اضافه کردن وزن خودرو آلیاژ تنگستن در چارچوب یک ماشین مسابقه کمک می کند تا شما را به تعادل ماشین در طول مسابقه. تعادل بهتر به کنترل بهتر بر جنبش خودرو کمک می کند و کمک می کند تا برای بهینه سازی عملکرد کلی.


استحکام کششی بالا و مقاومت به خزش خوب
تنگستن وزن آلیاژ خودرو دارای استحکام کششی بالا و مقاومت به خزش خوب با نسبت جرم بالا / اندازه. تنگستن وزن آلیاژ خودرو مواد ایده آل به کار در یک فضای محدود است. چگالی بالا از وزن آلیاژ تنگستن خودرو می دهد حساسیت با افزایش کنترل توزیع بار.

tungsten heavy alloy vehicle ballast
به راحتی خم
تنگستن وزن آلیاژ خودرو به راحتی خم است و اجازه می دهد تا طراحان انعطاف پذیری بیشتری در تصمیم گیری در مورد شکل نهایی اجزاء. همچنین چندین مزیت دیگر بیش از مواد تعادل معمولی به عنوان مثال، منجر شود و یا فولاد.

تنگستن چین اینترنتی آلیاژ تنگستن را می توان در استفاده می شود:

خودرو

سازگاری بسیار بالا محیط زیست، مصرف سوخت کمتر، و بهبود الکترونیک برای بیش راحتی و ایمنی در وسایل نقلیه مدرن مجموعه خواسته های بالا برای مواد کاربردی. تنگستن و مولیبدن محصولات از چین تنگستن از مواد با کارایی بالا پیشرفت را به سطح جدیدی از موفقیت ساخته شده و تضمین حداکثر بهره وری.
افزایش دمای خدمات و جمع و جور، طرح های صرفه جویی در فضا خواسته های نسل موتور های آینده هستند. تنگستن عملکرد بالا و مولیبدن محصولات بهترین راه حل برای برنامه های کاربردی در موتورهای دلیل مکانیکی، شیمیایی و خواص فیزیکی آنها مناسب است. قطعات ساخته شده از آلیاژ تنگستن سنگین با تراکم تا 18،5 g / cm3 است به خوبی مناسب برای میل لنگ و مسابقه بسیار موثر وزن، چرخ لنگر وزن تعادل در اتومبیل تولید استاندارد، در مسابقه، حمل و نقل و یا بخش موتور صنعتی می باشد. 

 

ورزش موتور

tungsten heavy alloy vehicle ballast
حداقل الزامات وزن فرمول ورزش موتور اغلب با سهولت ملاقات کرد به عنوان بیش مواد عجیب و غریب را به طراح توانایی ایجاد اجزای سبکتر و قوی تر در جستجو برای عملکرد بیشتر است.
اضافه کردن وزن تنگستن چین اینترنتی آلیاژ تنگستن خودرو کمک می کند تا به ارائه مزیت رقابتی با دادن توانایی اضافه کردن بالاست در فضاهای محدود دقیقا در جای درست برای هر دو تر و تمیز توزیع وزن و کاهش مرکز ثقل از یک ماشین مسابقه و هنوز هم دیدار با حداقل وزن الزامات.
یک مرکز پایین تر از گرانش همچنین می توانید با اضافه کردن صفحات تنگستن ترمز ماشین، که همچنین محافظت از قسمت های پایین تر از شاسی، به خصوص در F1 مسابقات اتومبیل رانی، که در آن یک نظارت تخته سوار ارتفاع استفاده شده است مهم به دست آورد.

موتورهای

با توجه به چگالی بالای آن، چین تنگستن اینترنتی بالاست آلیاژ خودرو یک ماده ایده آل برای سرکوب ارتعاش در قطعات استاتیک و یا در حال حرکت است. برنامه های کاربردی برای آلیاژ تنگستن سنگین includse تنگستن چین آنلاین حاضر در:

وزن چرخ

وزن سرب اغلب چرخ های اتومبیل قرار می گیرند، که منجر به سرب از محیط زیست است.
یک بازار پر رونق در وزن چرخ بدون سرب وجود دارد. تولید کنندگان خودرو اروپا و ژاپن در حال حاضر روشن به سرب وزن چرخ و تولید کنندگان خودرو در ایالات متحده در حال حاضر در روند ساخت سوئیچ. تولید کنندگان خودرو آسیایی حاضر در درجه اول استفاده از وزن آلیاژ چرخ لنگر تنگستن. وزن چرخ لنگر آلیاژ تنگستن نیز به طور گسترده در اروپا sed و، و تولید کنندگان خودرو در ایالات متحده با استفاده از وزن آلیاژ تنگستن برای اتومبیل های مقصد برای صادرات به اروپا.

آلیاژ تنگستن سنگین تبدیل شده است بیش و بیش محبوب برای وزنه تعادل، وزن تعادل برای فلایویل، بالاست برای خودرو فرمول F1، وزن مسابقه، تعادل پویا، و غیره آلیاژ تنگستن بهترین مواد برای آلیاژ تنگستن برای وزنه تعادل است، و به طور گسترده ای شناخته شده است و اعمال می ش

تمام انواع نیاز می توان در داخل تنگستن چین اینترنتی سازمان و استانداردهای کیفیت و سطح خدمات مشتری برای هر نوع از مشتری سازگار باقی می ماند جایگزین.
ما در حال ساخت و ارائه تنگستن آلیاژ بالاست خودرو برای چندین سال. هر پرس و جو خواهد شد از طریق ایمیل در استقبالsales@chinatungsten.comیا با ما تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ قایق بادبانی وزنه تعادل| تنگستن آلیاژ میل لنگ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved