ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>تنگستن توپ قلم مهره

تنگستن توپ قلم مهره

قلم خود کار و یا توپ، قلم یک نوع ابزار نوشتن محبوب در سراسر جهان در دهه های اخیر است. این دارای یک ساختار ساده، حمل آسان است، فراهم می کند نوشتن روانکاری و آن را مناسب مورد استفاده به عنوان سوادعین است.

نگستن توپ آلیاژ مزایای بسیاری دارد، از جمله چگالی بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، و غیره دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب، پس از آن یک ماده بسیار مناسب به به مهره خود کار است. این ویژگی ارائه ثبات در هنگام نوشتن، به طوری که. گستن آلیاژ مهره قلم توپ خواهد نوشتن آسان و لذت بخش است. پوشاک و لباس خود را مقاوم در برابر عامل کلیدی برای تولید کنندگان برای تولید نگستن مهره آلیاژ قلم توپ است.

نگستن heavy alloy ball

ما تنوع محصول از نگستن آلیاژ توپ مهره قلم با قطر 0.38 - 1.4mm. نگستن توپ آلیاژ ما تکنیک های تولید و سطح فنی بین المللی پیشرفت کرده است. سختی 1400-1500، زبری میکرون Ra0.063-0.8، قطر تحمل به & lt؛ 0.001mm، lineation2000-2500m سایش، outlt؛ 0.003mm، میکروسپور توزیع یکنواخت، می نویسد هموار، پاکسازی خطواره، سایش اثبات، طولانی با استفاده از زندگی، جوهر چاپ توانایی مرطوب خوب، حمل بیش از بیش جوهر چاپ، تمیز کردن خطواره؛ دسته خوب، مصرف پخت جوهر چاپ وفور.

همه از مافوق بالا توپ آلیاژ نگستن به عنوان بهترین انتخاب برای قلم استفاده روزمره ما است. لطفا بدون تردید ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال.

نگستن توپ آلیاژ در تولید مهره قلم استفاده می شود، نوک خود کار به طور کلی از دو نوع از مواد ساخته شده، و یکی از دانه های فولاد ضد زنگ است و نوع دیگر است نگستن آلیاژ قلم توپ مهره. نوک خود کار با کیفیت بالا از خالص نگستن توپ ساخته شده است. توپ خود کار نوک نگستن را می توان برای مدت زمان طولانی استفاده می شود، می کند و نوشتن نیز بسیار روان.
تنگستن آلیاژ سر قلم توپ یک نوع استفاده از کوچک دور چرخش مروارید از قلم، مروارید دور توسط برنج، فولاد و یا ساخته شده از نگستن توپ آلیاژ است، می تواند به شما در جوهر ارسال بر روی کاغذ را آزاد کند. نگستن مهره آلیاژ قلم توپ با قلم نی، قلم پر، قلم نوک فلزی و قلم چشمه متفاوت است.

  نگستن alloy ball pen bead نگستن alloy ball pen beadنگستن heavy alloy ball

چگونه نگستن آلیاژ توپ را به قلم بد؟

نگستن آلیاژ برای اولین بار به اندازه توپ استاندارد ساخته شده است. پس از آن در یک شیار با باند گسترش و تشکیل به ذرات کوچک در درون شیار دایره ای، تنها نشان دادن تاپ. سنگین دیسک سقف مسطح قرار داده شده است، تحت فشار ذرات کوچک از بالا. در بین دو ظروف به نفت سنگ زنی، که این ذرات کوچک حاوی پودر الماس آغشته به هواپیمای بی موتوری پرواز مخلوط. گام بعدی این است که به نوبه خود footwall، ساخت ذرات نگستن آلیاژ شیار دایره نورد به طور مداوم طوفانی، به ویژه از دیوار سنگر، با هر تماس با و ثابت، پودر الماس حفظ این ذرات از سمت شاخ سنگ زنی دور، آنها به تدریج تبدیل به گرد و نور است. طول می کشد تا ده ها ساعت به پایان برساند یکی نگستن آلیاژ توپ مهره قلم.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن مهره آلیاژ قلم توپ، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved