ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>گستن برخلاف نوار

نگستن برخلاف نوار

نوار زور زدن تنگستن ر پشت سطوح کار قرار داده شده برای ارائه یک عضو حمایت در استفاده از اتصال دهنده های ضربه و از جمله سر ابزار متناوب و رسیدگی به قطعات با کم لگد ضربه گیر فضا ارائه وجود دارد بین به بارهای شوک در فشرده سازی و برش. تفنگ ناخن یک نوع از ابزار مورد استفاده برای رانندگی پرچ است. تقریبا تمام اسلحه ناخن می پنوماتیکی طراحی شده است.

نگستن Alloy Bucking Bar

میله برخلاف هستند در پشت یک تفنگ پرچ فلزی استفاده می شود برای مقابله با نیروی چکش و ایجاد bucktail. نوار برخلاف همچنین می توان برای جذب نیروی اسلحه ناخن، کاهش لرزش از زور زدن.

نوار زور زدن تنگستن استفاده می شود به شکل دم جفتک انداختن در اسلحه ناخن. و میله زور زدن در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف می آیند، و آنها به طور معمول از فولاد آلیاژی مشابه فولاد ابزار ساخته شده است. شکل خاصی مورد استفاده قرار گیرد، بستگی به محل و دسترسی تفنگ پرچ به رانده شوند. 

اندازه و وزن تنگستن میله زور زدن به اندازه و آلیاژ تفنگ ناخن بستگی دارد به رانده شوند. تحت شرایط خاص، و برای نصب ناخن خاص، کافه زور ویژه طراحی را می توان تولید.

در Chinatungsten Online , میله زور زدن به طور معمول از آلیاژ تنگستن سنگین ساخته شده است. تمام لبه ها محروم و از کار سطوح برای استفاده راحت و امن جلا. این کمک می کند تا برای جلوگیری از marring از دم جفتک انداختن تشکیل شده است. لطفا توجه کنید که هرگز میله زور زدن در یک گیره نگه مگر اینکه فک گیره ها با محافظ مجهز؛ پوشش می دهد برای جلوگیری از marring از نوار تنگستن زور زدن.

چرا انتخاب آلیاژ تنگستن سنگین؟

نگستن Alloy Bucking Bar

لذت بردن از ساده تر، بهتر است با خستگی کمتر پرچین. نوار زور زدن تنگستن ارائه چگالی حداکثر در دسترس است. این نوار زور زدن بیش از دو برابر سنگین به عنوان یک نوار یکسان ساخته شده از فولاد است. اندازه کوچک و چگالی بالا باعث می شود این میله همه کاره، قادر به جا در مناطق کوچک. همه میله زور زدن یک شعاع کامل در تمام لبه ها را برای ایمنی و سهولت حمل و نقل.

میله تنگستن زور زدن در یک نوار زور زدن با همان وزن اما به اندازه نصف می شود. میله برخلاف در تنظیم ناخن استفاده ناراحت ساق تفنگ پرچ. تنگستن میله زور زدن زمانی که منعکس کننده تاثیر به تفنگ ناخن اسلحه shaft.Rivet در اندازه و شکل متفاوت لگد را کاهش دهد.

تراکم بالاتر ارتعاش و ضربه را کاهش می دهد در حالی که پرچین. نگاهی به نشانه از جوانب مثبت و استفاده از آنچه آنها استفاده کنید. ما یک خط کامل از تنگستن میله زور زدن استاندارد مورد استفاده در تفنگ ناخن و یا ما می تواند سفارشی ساخت میله زور زدن با توجه به مشخصات خود را. همه میله تنگستن زور زدن چهره صاف و لبه های گرد و گوشه برای سهولت و ایمنی در حمل و نقل.

نگستن Alloy Bucking Bar

تماس با ما برای اطلاعات بیشتر در مورد میله تنگستن زور زدن! هر گونه سفارشات و یا سوالات خواهد شد تا حد زیادی استقبال!

با توجه به تحقیقات برای بارهای مختلف زور زدن از همان شکل اما مواد مختلف و ویژگی های انبوه، استفاده از میله تنگستن زور زدن اندازه سنگین تر اما همین می تواند انتقال ارتعاش به دست را کاهش دهد. میله تنگستن زور زدن را پرچین خود را ساده تر و لذت بخش تر.

بهترین انتخاب - تنگستن برخلاف نوار!

در تنگستن چین آنلاین، همه تنگستن میله زور ما از بیش از 90٪ W تنگستن محصولات آلیاژ سنگین ساخته شده است. با استفاده از بودن بیش از دو برابر چگال با فولاد، کافه تنگستن زور زدن بهترین انتخاب ها برای پرچین، به خصوص در فضاهای محدود هستند. با میله تنگستن زور زدن مناسب، شما را به کار آسان تر و پرچین بهتر، به این معنی پرچ کمتر را به تمرین کردن.

تماس با ما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com در حال حاضر و یک قیمت خوب تنگستن Bucking میله از ما!

ما امیدواریم که که شما را به نوع حق (ها)، نوار زور زدن آلیاژ تنگستن در وب سایت ما پیدا کنید. همچنین ممکن است به سفارشی Bucking میله ساخته شده به مشخصات خود را اگر مقدار نیاز است. اگر شما می توانید پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید، شما می توانید به نوبه با ما تماس بگیرید به طور مستقیم برای الزامات و / یا سوالات خود را.

اگر شما هر گونه سوال، شما می توانید با ما از طریق روش های زیر برسد:
تلفن: +86 592 5129696
پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com

شما ممکن است دانش جزئیات بیشتر از میله تنگستن زور زدن پیدا کنید، لطفا ما زیر سایت بازدید تنگستن آلیاژ نوار زور زدن.

لینک های مربوطه: برخلاف نوار| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved