ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست

تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست

تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست چیست؟

هواپیمای بی موتور از نوع هواپیمای گلایدر مورد استفاده در ورزش از هواپیمای بی موتوری پرواز، که بال دارد و سفت و سخت در حال اجرا، مانند گلایدر آویزان است. هواپیمای گلایدر که برای مقاصد دیگر از اوقات فراغت استفاده می شود، برای گلایدر نظامی عنوان مثال، آیا افزایش می یابد نیست. گلایدر در حدود 135 گره / 150 مایل در ساعت در حال حرکت بود و در حدود 10 فوت از زمین بود. عملکرد هواپیمای بی موتور در مرحله راه اندازی، فرود، و فاز پرواز آزاد بستگی به گرانش بزرگ برای حفظ تعادل. علاوه بر این از بالاست برای افزایش وزن اجازه می دهد تا گلایدر برای پرواز در افزایش توده به حفظ ثبات است. بنابراین، حفظ تعادل در طول کار گلایدر مهم ترین چیز به آن توجه شود. یک نوع از مواد پایدار بالاست بد از آن برای این وضعیت مورد نیاز است. مطالعه نشان می دهد که مجموعه گلایدر بالاست های ساخته شده از تنگستن یا برنج می شود مواد بسیار مناسب به عنوان چگالی بالا در آن از 17.0 ~ 18.5g / cm3 است.

مزایای تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست

تنگستن بالاست گلایدر عمدتا با تنگستن، آهن، مس و یا برخی از اجزای دیگر ترکیب را به آن بسیار سخت تر است. با خواص ویژه مانند مقاوم در برابر حرارت، تراکم بالا، اما انبساط حرارتی کم، مقاومت در برابر پوشیدن بسیار عالی، آلیاژ تنگستن مبتنی بر وزنه مناسب برای هواپیمای بی موتور می شود. همانطور که می دانیم، بالاست تنگستن گلایدر است که معمولا در یک فرم از یک لوله و یا بلوک تحت سطح بال به یک تعویض به رهبری یا فولاد، آن را به عنوان چگالی بسیار بالاتر است، آن را آسان به ارائه بالاست برای یک هواپیمای بی موتور می شود، افزایش وزن برای حفظ تعادل بهتر است. علاوه بر این، آلیاژ تنگستن دارای ماشینکاری خوب، می توان آن را به شکل های مختلف در هر طرح های مختلف ماشین.

تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست تولید کننده

فرایند تولید بالاست تنگستن گلایدر پیچیده است، آن به طور عمده شامل مخلوط کردن، فشار دادن، پخت، کنترل سطح سنگ زنی، اگر نیاز، حفاری، فرز، نخ، و غیره نیز می تواند انجام شود به تنگستن بالاست گلایدر وجود دارد، از آن خواهد شد آسان برای جمع آوری. اگر ماشینکاری مورد نیاز بسیار پیچیده، پس از آن قیمت بسیار بالاتر خواهد بود بر این اساس، به دلیل هزینه تولید بالاتر خواهد بود.

نگستن چین می تواند ارائه تنگستن هواپیمای بی موتور بالاست

تنگستن چین می تواند بالاست تنگستن گلایدر ارائه دهد، همچنین می تواند ماشین بالاست تنگستن گلایدر با موضوع در قیمت مناسب بر اساس مقدار مورد نیاز ارائه، از طریق سوراخ. علاوه بر این، اگر نیاز وجود دارد، تنگستن چین می تواند حتی ارائه خدمات ویژه برای آبکاری، حکاکی به عنوان در هر مورد نیاز مشتری.

اگر شما هر گونه علاقه در بالاست تنگستن گلایدر، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:+86 592 5129696.
لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
تلفن:+86-592-5129696,+86-592-5129595; فکس:+86-592-5129797; پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved