ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>تنگستن آلیاژ ساعت پاندول دار

تنگستن آلیاژ ساعت پاندول دار

ه ساعت پاندول دار؟

سازمان دیده بان آونگ برای ساعت یا ساعت، که آن هم وزن نوسانی نامیده می شود، کار به عنوان عنصر زمان گیری آن بسیار مهم است. هنگامی که آن را به جلو و عقب نوسان در یک بازه زمانی دقیق بستگی به طول آن، و این برابر نوسانی در دیگر نرخ، زمان تواند محاسبه شود. در طول کل فرایند، نیاز از وزنه برای کنترل و حفظ تعادل برای انگیزه آن وجود دارد.

تنگستن آلیاژ مورد استفاده برای سازمان دیده بان آونگ

تراکم بالای خود را از تقریبا 18.0g / cm3 است، ظرفیت کوچک، غیر مغناطیس و ماشینکاری خوب، مواد آلیاژ تنگستن مناسب ترین برای آونگ ساعت است. وزن می تواند بر اساس درصدهای مختلف تنگستن تنظیم شده، در صورتی که وزن بالاتر مورد نیاز است، پس از آن محتوای تنگستن می تواند بر این اساس تنظیم بالاتر، محتوای تنگستن می تواند ارائه مواج از 17.0g / cm3 است به 18.6g / cm3 است. همانطور که به تخصص تنگستن آلیاژ آونگ ساعت, گاهی اوقات آن را باید در یک حجم بسیار کوچک اما وزن بالا مورد نیاز، همچنین با ابعاد پیچیده، بنابراین به عنوان به روش روش او که باید باشد.

فرایند تولید تنگستن آلیاژ ساعت پاندول دار

به عنوان همان از مواد آلیاژ تنگستن دیگر، آونگ آلیاژ تنگستن ساعت است که معمولا از طریق فرایند زیر تولید: مخلوط کردن، MIM، پخت و ماشینکاری. به عنوان اندازه بسیار کوچک است، پس از آن وضعیت سطح ارائه شده است که معمولا متخلخل و یا خالی. در صورتی که نیاز ویژه برای سطح وجود دارد، مشتریان باید در اطلاع، و قیمت می تواند بسیار گران قیمت است.

تنگستن آلیاژ ساعت پاندول دار از تنگستن چین

تنگستن چین می تواند آلیاژ تنگستن آونگ ساعت به عنوان در هر مورد نیاز clinets بر اساس استاندارد بین المللی ارائه دهد. همچنین تنگستن چین می تواند طراحی و ساخت قالب های ویژه ای برای نیازهای مشتریان مختلف. آن بهتر خواهد بود به یک نمونه یا نقاشی 3D در طول فرایند نقل قول، که خواهد شد کمک به درک دقیق و قیمت برای آلیاژ تنگستن تماشا آونگ parts.If است نیاز وجود دارد، Chinatungsten نیز می تواند ارائه آبکاری برای مشتریان. قیمت و زمان تحویل تواند متفاوت باشد.

tungsten alloy watch pendulum tungsten alloy watch pendulum tungsten alloy watch pendulum tungsten alloy watch pendulum

اگر شما علاقه مند در چین تنگستن آلیاژ تنگستن آونگ ساعت، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید در 0086 592 512 9696 یا به ما ایمیل به sales@chinatungsten.com or sales@xiamentungsten.com.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved