ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>آلیاژ تنگستن برای هلیکوپتر

آلیاژ تنگستن برای هلیکوپتر

نگستن alloy counterweight for aircrafts  helicopters
تنگستن آلیاژ بالاست هواپیما
آلیاژ تنگستن دارای خواص بسیاری از جمله چگالی بالا، حجم کوچک پس از آن به طور گسترده ای در هواپیما استفاده می شود و بهترین مواد به تنگستن آلیاژ بالاست هواپیما و آلیاژ تنگستن سنگین وزنه هلیکوپتر.

تنگستن آلیاژ وزنه تعادل هلیکوپتر

آلیاژ تنگستن سنگین (WHA) وزنه هلیکوپتر، ساخته شده از آلیاژ تنگستن از تنگستن چین آنلاین، در بسیاری از کاربردهای مهندسی، جایی که نیروهای اینرسی بالا و وزنه آلیاژ تنگستن هلیکوپتر تحت شرایط فضای محدود مورد نیاز استفاده می شود. قطعات پودر بر اساس تنگستن خوب ساخته شده با استفاده از روش ذوب بنابراین به عنوان وزنه تعادل آلیاژ تنگستن سنگین هلیکوپتر و آلیاژ تنگستن هواپیما بالاست، ارتعاش عناصر میرایی و آلیاژ تنگستن سنگین وزنه هلیکوپتر برای کاربردهای مختلف در صنعت خودرو، در هوا و فضا و تجهیزات ورزشی استفاده می شود.

نگستن alloy counterweight for aircrafts  helicopters
تنگستن آلیاژ بالاست هواپیما

مزایای استفاده از تنگستن وزنه آلیاژ سنگین هلیکوپتر:
چگالی بالا: 18.6g / cm3 را دقیقه.
مدول الاستیسیته
خواص مکانیکی بسیار خوب است، ماشینکاری خوب
بی ضرر به محیط زیست و سلامت

ما ارائه می دهیم نیمه به پایان رسید و آلیاژ تنگستن بالاست هواپیما و تنگستن سنگین وزنه آلیاژ هلیکوپتر با توجه به نقاشی های مشتریان.

تنگستن آلیاژ بالاست هواپیما

تنگستن بالاست هواپیما آلیاژ ما این است که در انواع مختلف از هواپیما نصب شده و به عنوان وزن تعادل در بدنه بال، عمودی (سکان) و افقی (آسانسور) تثبیت کننده خدمت می کنند، در روتور هلیکوپتر، ملخ هواپیما و ابزار هوا و فضا. اکثر وزن تعادل که ما لوازم محصولات ایمنی پرواز هستند. بالاست هواپیما آلیاژ تنگستن ما در بیش از یک دوجین انواع مختلف هواپیما، از جمله بوئینگ 747-400، 737، 767، 757 نصب شده است، گلف استریم G-150 از & amp؛ G-200 و Sikorsky UH-60.

نگستن alloy counterweight for aircrafts  helicopters
تنگستن آلیاژ بالاست هواپیما

وزنه آلیاژ تنگستن سنگین هلیکوپتر آجر شکل یکی از معمول Chinaنگستن تا کنون بوده است در مقادیر انبوه تهیه. توسط خود، طرح های مشتری ما و ماشین آلات آجر به آلیاژ تنگستن سنگین قطعات هلیکوپتر وزنه با عملکرد اتصال پین تنگستن آلیاژ. آلیاژ تنگستن بالاست هواپیما و آلیاژ تنگستن سنگین وزنه هلیکوپتر ارائه شده توسط ما واجد شرایط هستند.

در اینجا تصاویر از آلیاژ تنگستن هواپیما بالاست

اگر شما هر گونه پرسش در مورد آلیاژ تنگستن بالاست هواپیما و تنگستن سنگین وزنه آلیاژ هلیکوپتر، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید درsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comو یا تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved