ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن برای ژیروسکوپ روتور

نگستن برای ژیروسکوپ روتور

چه نگستن آلیاژ ژیروسکوپ روتور؟

نگستن alloy gyroscope rotors
نگستن Alloy Gyroscope Rotor
نگستن روتور آلیاژ ژیروسکوپ یک دستگاه برای اندازه گیری و یا حفظ جهت گیری، بر اساس اصول اندازه حرکت زاویه ای است. مکانیکی A آنها اساسا یک چرخ یا دیسک چرخنده با محور آزاد به هر جهت است. این تغییر جهت گیری بسیار کمتر در پاسخ به یک گشتاور خارجی داده از آن بدون حرکت زاویه ای بزرگ در ارتباط با ژیروسکوپ سرعت بالا از چرخش. از آنجا که گشتاور خارجی توسط دستگاه در یک حلقه کمینه، جهت گیری آن تقریبا ثابت میماند، صرف نظر از هر گونه حرکت از پلت فرم که در آن نصب شده است. ژیروسکوپ حالت جامد هم وجود داشته باشد.

برنامه های کاربردی از نگستن آلیاژ جرندرس روتور

کاربردهای ژیروسکوپ آلیاژ نگستن روتور شامل ناوبری (INS) که قطب نمای مغناطیسی کار نیست (مانند تلسکوپ هابل) و یا دقیق نیست به اندازه کافی (مثل ICBM) و یا برای تثبیت وسایل نقلیه پرنده مثل هلیکوپترهای یا هواپیماهای بدون سرنشین رادیو کنترل. به دلیل دقت بالاتر، نگستن روتور آلیاژ ژیروسکوپ نیز به حفظ جهت در معدن تونل استفاده می شود.

نگستن alloy gyroscope rotors
نگستن Alloy Gyroscope Rotor

روتور ژیروسکوپ نمایشگاه تعدادی از رفتارهای جمله سبقت و نمادهای. نگستن آلیاژ روتور ژیروسکوپ سنگین را می توان به ساخت قطب نماهای ژیروسکوپ که مکمل یا جایگزین قطب نمای مغناطیسی (در کشتی، هواپیما و فضاپیما، وسایل نقلیه به طور کلی) استفاده می شود، برای کمک به پایداری (دوچرخه، تلسکوپ فضایی هابل، کشتی، وسایل نقلیه به طور کلی) و یا استفاده می شود به عنوان بخشی از یک سیستم هدایت اینرسیایی. این اثرات در اسباب بازی های مانند تاپس، بومرنگ، یویو و powerballs استفاده می شود. هر دستگاه چرخش دیگر، مانند flywheel هم رفتار زیروسکوپی اگرچه خاصیت ژیروسکوپ استفاده نمی شود.

نگستن آلیاژ روتور ژیروسکوپ در عملیات آزادی حرکت در هر سه محور. نگستن روتور آلیاژ ژیروسکوپ خواهد جهت محور چرخش خود بدون در نظر گرفتن جهت گیری از کادر بیرونی حفظ کند. با خواص کامل آن، نگستن آلیاژ مواد مناسب برای روتور ژیروسکوپ است.

اگر شما هر گونه علاقه در روتور ژیروسکوپ، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved