ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن آلیاژ برای شکل شارژ آستر

نگستن آلیاژ برای شکل شارژ آستر

ه شکل آستر شارژ?

بوش اتهام به شکل مواد منفجره شکل به تمرکز اثر انرژی انفجاری است. انواع مختلف مورد استفاده برای برش و فرم فلزی، آغاز سلاح های هسته ای، و نفوذ زره پوش. مدرن به انتظارنشسته بودند شارژ معمولی شکل می توانید فولاد زره به عمق هفت یا بیش برابر قطر مخروطی مسئول است (قطر مخروط، CD) نفوذ، هر چند عمق بیشتر از 10 سی دی و بالا اکنون امکان پذیر است.

شکل اغلب برای بوش با استفاده از یک مخروط با زاویه راس داخلی 40 تا 90 درجه است. زاویه راس مختلف در بر توزیع های مختلف توده جت و سرعت. زاویه راس کوچک می تواند در محل دو شاخه شدن جت نتیجه، و یا حتی در شکست جت به شکل در تمام؛ این است که به سرعت سقوط بودن بالا یک آستانه خاص نسبت داده، به طور معمول کمی بالاتر از مواد بوش فله سرعت صوت. اشکال دیگر به طور گسترده ای استفاده می شود عبارتند از نیمکره، لاله، ترومپت، بیضی، و biconics؛ اشکال مختلف عملکرد جت با سرعت های مختلف و توزیع جرم است.

آستر از بسیاری از مواد، از جمله شیشه و فلزات مختلف ساخته شده است. عمیق ترین نفوذ با یک متراکم، جعل فلز به دست آورد، و یک انتخاب بسیار رایج است مس بوده است. برای برخی از سلاح های مدرن ضد زره، مولیبدن و شبه آلیاژهای نگستن پرکننده و مس چسب (9: 1 نتیجه چگالی ~ دندانه 18t / M3) اتخاذ شده است. فقط در مورد هر عنصر فلزی رایج سعی شده است، از جمله آلومینیوم، نگستن، تانتالم، اورانیوم ضعیف شده، سرب، قلع، کادمیوم، کبالت، منیزیم، تیتانیوم، روی، زیرکونیوم، مولیبدن، و بریلیوم، نیکل، نقره، و حتی طلا و پلاتین . انتخاب مواد بستگی به هدف به نفوذ شود. به عنوان مثال، آلومینیوم است سودمند برای اهداف بتن یافت شده است.

چرا انتخاب نگستن آلیاژ شکل شارژ آستر؟

Shaped Charge Liners
برای عمیق ترین نفوذ، فلزات خالص عملکرد به بهترین نتایج، چرا که آنها نمایش بزرگترین شکل پذیری، از این رو به تعویق انداختن از فروپاشی جت کشش به ذرات. در اتهامات برای تکمیل چاه نفتی، با این حال، نگستن آلیاژ به شکل بوش شارژr ضروری است که مثل حلزون حرکت کردن جامد یا هویج تشکیل نمی شود، چرا که سوراخ فقط نفوذ پلاگین و تداخل با هجوم نفت است. در صنعت نفت، بنابراین، آستر به طور کلی توسط پودر متالورژی ساخته، اغلب از شبه آلیاژهای، که اگر نگستن آلیاژ شکل آستر شارژ سازمان ملل متحد رسوب، جت عملکرد که به طور عمده از ذرات فلزی خوب پراکنده تشکیل شده است.

در طول جنگ جهانی دوم، آستر شارژ شکل از مس یا فولاد ساخته شده بودند، هر چند مواد دیگر محاکمه شدند و یا تحقیق. دقت ساخت و ساز و آستر شارژ شکل حالت انفجار به اتهام هر دو پایین تر از کلاهک مدرن بود. این دقت کمتر باعث جت به منحنی و به شکستن در زمان قبل از و از این رو در یک فاصله کوتاه تر است. پراکندگی حاصل عمق نفوذ برای قطر مخروط داده کاهش یافته و همچنین کوتاه فاصله بن بست مطلوب است. اتفاقی پیدا شد از آنجا که اتهامات در بزرگتر از standoffs، سمت و برجک دامن نصب به برخی تانک های آلمانی برای محافظت در برابر ضد تانک آتش تفنگ روسیه کمتر موثر بودند به اتاق جت برای متفرق و از این رو کاهش توانایی نفوذ آن است. حالا آستر شارژ شکل ترین از آلیاژ نگستن ساخته شده است.

استفاده از آستر شارژ شکل امروز ممکن است از نفوذ کلاهک افزایش می دهد. با توجه به محدودیت در طول پرتابه / موشک، در بنبست در بسیاری از کلاهک ساخته شده فاصله مطلوب است. دامنی به طور موثر افزایش فاصله بین عزت و هدف، ارائه کلاهک با بیش بن بست مطلوب و نفوذ بیشتر اگر بهینه رویارویی است به شدت بیش از حد نیست. نگستن آلیاژ شکل آستر شارژ نباید با عزت قفس است که برای آسیب به سیستم اتصال از RPG-7 پرتابه اشتباه گرفته شود. عزت کار می کند با زخم بستر مجالس درونی و بیرونی و اتصال کوتاه مدار شلیک بین پروب بینی پیزوالکتریک موشک و مونتاژ فیوز عقب. اگر پروب بینی اعتصاب عزت، کلاهک خواهد تابع به صورت عادی.

فاصله بین آستر شارژ شکل و شکل آستر شارژ هدف مهم است، به عنوان یک فاصله بن بست بهینه برای رسیدن به عمیق ترین نفوذ وجود دارد. در فواصل کوتاه، جت کند اتاق نیست که به کشش و در فواصل طولانی، آستر شارژ شکل در نهایت به ذرات، که پس از آن تمایل به بی اراده کار کردن آستر شارژ شکل محور و به جست و خیز، به طوری که ذرات پی در پی به تمایل می شکند گسترش به جای تعمیق به سوراخ. در فواصل بسیار طولانی، سرعت است که به کشیدن هوا از دست داده، اهانت آمیز نفوذ بیشتر.

نگستن آلیاژ یک ماده مناسب برای تنگستن آلیاژ شکل آستر می باشد. بنابراین اگر شما هر گونه علاقه در این محصول، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved