ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن آلیاژ قالب اکستروژن

نگستن آلیاژ قالب اکستروژن

نگستن Alloy Extrusion Die
نگستن Alloy Extrusion Die

چه تنگستن آلیاژ قالب اکستروژن و ریخته گری قطعات

اکستروژن آلیاژی نگستن مرگ برای پردازش هر دو فلز غیر آهنی و فولادهای آلیاژی مفید است، می میرد که از یک مقدار غالب مولیبدن یا نگستن، باقی مانده بودن زیرکونیوم ساخته شده است. این است که معمولا در فرآیند اکستروژن چند است که طراحی شده برای جلوگیری از لایه لایه شدن و یا ترک خوردگی از میله در حین اکستروژن استفاده می شود.لوازم تنگستن آلیاژ قالب اکستروژن و ریخته گری قطعات

نگستن Alloy Extrusion Die
نگستن Alloy Extrusion Die
سیم های سخت است به طور کلی با وادار کردن فلز جامد از طریق یک سوراخ ساخته شده، به نام یک قالب، تحت چنین فشار شدید است که آن را مانند ماکارونی اکسترود. می توانید نیروهای باور نکردنی است که باید بر روی سوراخ اقدام شما تصور می کنید؟ در برخی از موارد الماس یا یاقوت کبود (تقریبا به عنوان سخت) قالب استفاده می شود. Chinatungstenoffers گردش می میرد در دمای بسیار بالا ساخته شده از آلیاژ نگستن، به دلیل قدرت بالای آن است.

از آنجا که از موفقیت های فوق العاده آن از مقاومت در برابر حرارت بالا، سختی خوب، توانایی شکل پذیری عالی، نگستن آلیاژ سنگین (WHA) مواد بسیار مناسب برای عوارض مانند اکستروژن می میرد، مرگ قطعات ریخته گری، و غیره، به ویژه هنگامی که آن را در قالب اکستروژن از به کار است مس مرتبط، تولید آلومینیوم، روی و برنج ریخته گری. آن است که از مواد متخلخل متشکل از مو و / یا W حاوی 2-60٪ حجم قطعات غیر فلزی نقطه ذوب بالا که رایگان از اکسیژن (به جز احتمالا در مقدار ناخالصی) ساخته شده است.
نگستن Alloy Extrusion Die
نگستن Alloy Extrusion Die

مزایای عمده نگستن آلیاژ قالب اکستروژن و قالب قطعات ریخته گری

ستحکام حرارتی بالا

حداقل فلز اکسترود وانت

قالب اکستروژن و قالب قطعات ریخته گری از CTOMS

بر اساس بیش از 20 سال تجربه در تولید نگستن و نگستن محصولات مرتبط، ما می توانیم محصولات مختلف نگستن برای قالب با توجه به نیاز کنسرت مشتریان ارائه دهد. ما توجه زیادی را در کنترل کیفیت ما پرداخت کرده اند و به دقت به ارائه با کیفیت غیر قابل مقایسه خوب با قیمت مناسب و ایمان ما و راه به بیش موفقیت در کسب و کار در سراسر جهان ما است.
نگستن Alloy Extrusion Die
نگستن Alloy Extrusion Die

دیگر الزامی اکستروژن اطلاعات مرگ

لطفا اطلاعات زیر را ارائه:مواد ترجیح در ابزار (اگر نه ما را به یکی از مناسب ترین نشان می دهد).

ن افتخار بزرگ ما در اینجا به معرفی قالب اکستروژن، می میرند قطعات ریخته گری، و غیره اگر شما علاقه به محصول، شما می توانید با ما در تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com در هر زمان و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595 . هر گونه سوال و یا پرس و جو خواهد شد استقبال و بی درنگ پاسخ داد.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved