ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>وزنه تعادل تنگستن برای هوا و فضا

وزنه تعادل تنگستن برای هوا و فضا

احتمالا برنامه شناخته شده ترین برای آلیاژ تنگستن صنعت هوا فضا، که در آن وزن و وزنه اغلب نیاز به در مناطق محدود قرار دارد است. تنگستن وزنه آلیاژ هوافضا و آلیاژ تنگستن تعادل هوا فضا مهم ترین بخش در هلیکوپتر می باشد. با کاهش قابل توجهی در اندازه ممکن است، این به نوبه خود، منجر به کنترل بیشتری از توزیع وزن. آلیاژ تنگستن بهترین انتخاب برای تولید آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا و تعادل هوا و فضا تنگستن آلیاژ است.

هوا و فضا تنگستن آلیاژ وزنه

تنگستن وزنه آلیاژ هوافضا در اجزای پویا از موتور هواپیما و سیستم های پیچ بسیار نامطلوب است. لرزش، ناشی از عدم تعادل جرم اجزای خارجی چرخش، می توان کاهش داد و یا حذف با استفاده از وزن تر و تمیز جرم است. علاوه بر این، آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا را به سیستم های کنترل زمین از بسیاری از طرح های پروانه به عنوان یک مکانیسم ایمن گنجانیده شده است. در طول پرواز پروانه ها در زاویه صحیح توسط فشار هیدرولیک نگهداری می شود.

Rotor Blade
هوا و فضا وزنه
تعادل برای بهینه سازی عملکرد. تنگستن تعادل هوافضا آلیاژ ارائه می دهد طراحان مزایای متعددی نسبت به مواد معمولی تعادل مانند سرب یا فولاد. چگالی بالاتر از آلیاژهای قطعات کوچکتر مورد استفاده قرار گیرد، کاهش وزن کلی سیستم را فراهم میکند. بر خلاف سرب، که می توانید خزش در دمای محیط را نشان دهند، این آلیاژ پایدار هستند و بنابراین ممکن است در موقعیت های مکانیکی تاکید بدون نیاز به ساخت اضافی و قفسه استفاده می شود. تعادل تنگستن آلیاژ وزنه هوا فضا و آلیاژ تنگستن هوا فضا ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

هوا و فضا تنگستن آلیاژ تعادل

دیگر کاربردهای هوافضا مانند تعادل هوا فضا تنگستن آلیاژ شامل موازنه جرم در ماهواره ها و تیغه های هلیکوپتر روتور و در کنترل ژیروسکوپی برای موشک و هوایی. در مقابل به ارتعاش میرایی برنامه های کاربردی خود، این مواد نیز استفاده، در کابین خلبان، به مبالغه ارتعاشات مورد نیاز در شیکر غرفه هشدار برای ستون کنترل. به طور مشابه، ظهور کنترل پرواز با سیم مقادیر کمی از آلیاژهای تنگستن را به جوی استیک کنترل پرواز را معرفی کرده است، به منظور افزایش اینرسی چوب و در نتیجه معرفی برخی از احساس در کنترل سنتی، که استفاده از ارتباط مکانیکی به آسانسور حاضر این است که و ailerons.

علاوه بر اختلاط خود را به عنوان آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا و آلیاژ تنگستن تعادل هوا فضا، آلیاژ تنگستن به عملیات ساخت هواپیما و تعمیر کمک می کند. را بی حس و ارتعاش ناشی از اسلحه ناخن، Bucking میله (dolly ها پرچین و یا سندان دست؛) استفاده می شود به جذب نیروی. لرزش می تواند در آسیب به اعصاب، عضلات و استخوان ها در دست اپراتور سندرم تونل برچه (لرزش سفید انگشت) منجر شود. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر هوافضا اثرات بد با استفاده از آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا و تعادل هوا و فضا تنگستن آلیاژ را کاهش دهد.

Counterweight for aerospace industry

همیشه سریع تر حمل و نقل از راه دور از مسافر و کالا با کاهش همزمان مصرف سوخت و انتشار آلاینده یکی از خواسته های اصلی صنعت هوافضا امروز است. آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا و آلیاژ تنگستن تعادل هوا فضا ساخته شده از آلیاژ تنگستن مواد با کارایی بالا عناصر کلیدی برای نسل های آینده از مافوق صوت و گسترده ای سالم هواپیما مدنی، هواپیما مافوق صوت و هواپیماهای با عملکرد بالا است. مواد، درجه حرارت بالا نوآوری پیشگام در زمینه سیستم های نیروی محرکه، مانند توربین هواپیما و نیروی محرکه موشک، و همچنین به عنوان گرم ساختارهای بیرونی پوست از هواپیما مافوق صوت را تسهیل میکند.
 

افزایش دمای ورودی گاز در توربین های گازی به طور قابل توجهی به بهره وری انرژی بیشتری را در هوا فضا کمک می کند. مواد به دیدار با خواسته های بالا مانند گرم و گاز مقاومت در برابر خوردگی، انبساط حرارتی کم، مقاومت به خزش بالا و خواص خستگی برتر.

با توجه به خواص مکانیکی و فیزیکی عالی خود، تنگستن چین اینترنتی و نسوز نادر فلزات مناسب برای قطعات مانند احتراق و نیروی محرکه نازل ماهواره ها و سفینه های فضایی هستند. اگر شما هر گونه پرسش در مورد آلیاژ تنگستن وزنه هوا فضا، تعادل تنگستن آلیاژ هوافضا، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید درsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or call: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved