ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن وزنه کاغذ

نگستن وزنه کاغذ

تنگستن Paperweights چیست؟

Paperweights اشیاء تزئینی، طراحی شده برای برگزاری ورق کاغذ بر روی یک سطح برای جلوگیری از باد از دمیدن آنها را دور می باشد.
تنگستن paperweights دارای سابقه طولانی در چین است. می توان آن را به تولد کاغذ ترسیم.

در چین باستان، نگستن وزن کاغذ تجهیزات لازم در خلوتگاه بود. برای یکی از دلیل هنر رنگ چینی و دست خط همیشه قلم مو و کاغذ بزرگتر استفاده کنید. اندازه محبوب کاغذ ممکن است فاصله کانونی 300mm X 500MM، و کاغذ اندازه بزرگ ممکن است بزرگتر از میلیمتر 2000mm X از 1000mm. نگستن paperweights هستند علاوه بر این در حال حاضر مهم به "wen fang si bao" (چهار گنجینه های از مطالعه، به عنوان مثال برس نوشتن، چوب جوهر، دال جوهر، کاغذ)، برای هر کسی که می توانید خواندن و نوشتن بسیار مهم بودند.

در غرب، ظهور اولین مستند از وزنه کاغذ را می توان به نمایشگاه صنعت اتریش در وین در یدلایمخیرات 1845. برگزار ترسیم نگستن paperweights پیترو Bigaglia از ونیز در این نمایشگاه نمایش داده شد. دانش از وجود آنها بنا به گزارش به زودی به توجه از کارخانه شیشه سنت لوئیس در فرانسه آورده شد.

نگستن Alloy Paper-weight Pure نگستن Paperweight نگستن Alloy Paperweight

Paperweights مدرن 

تنگستن وزن کاغذ از آلیاژ فلزی، تنگستن آلیاژ سنگین تشکیل شده است. آلیاژ اجازه می دهد تا برای حداکثر سختی و سفتی بدون به خطر انداختن استحکام کششی. نگستن paperweights جلا با ابزار الماس هستند، و آن طول می کشد لهستانی بالا درخشان و مقاوم در برابر خراش طولانی تر از هر فلز تا به حال به مردم ارائه شده است. تقریبا ده بار سخت تر از 18K طلا و چهار بار سخت تر از تیتانیوم، نگستن paperweights هرگز خم خواهد شد و یا شکل خود را از دست بدهند. وزنه کاغذ ساخته شده از نگستن می تواند آخرین برای مدت زمان طولانی.

همچنین ممکن است به سفارشی نگستن paperweights ساخته شده به مشخصات خود را. 

تنگستن Paperweights هرگز پوشیده، هرگز اعتماد، با چگالی بالا، کارایی بالا وزنه کاغذ!

یک سبک از تنگستن paperweights مورد استفاده در دفتر چین تنگستن:

نگستن Paperweight Cubes Paperweight Gold-plated Paperweight

برنامه های کاربردی از تنگستن Paperweight               

* در دفتر خود و دفتر مشتری خود را * paperweights می تواند یک هدیه بزرگ را به دوستان خود، معشوق خود و شرکای کسب و کار خود را
* Paperweights همچنین می توانید به عنوان هدیه شرکت خود را با آرم شما فرستاده شده به مشتریان VIP خود را، اگر شما مدیر یک شرکت بیمه، یک بانک و هر شرکت بزرگ هستند، ما معتقدیم که نگستن paperweights باید بهترین انتخاب برای شما باشد، همچنین ما معتقدیم هدیه شما خواهد بزرگترین شگفتی به فرد مناسب که از آن می شود است.

 تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو. از & amp؛ فروش شرکت، تولید کنندگان و صادرکنندگان مختلف با کیفیت بالا معروف و حرفه ای برای بیش از 20 سال است نگستن در سراسر جهان. ما همیشه ارائه محصولات نگستن مختلف بر اساس نیاز خاص با ابعاد، نقشه ها و غیره. هر یک از سوالات خود را به ما خوش آمدید. و ما مطمئن شوید که به ارائه خدمات عالی ما به شما هستند.

اگر شما هر گونه سوال در مورد نگستن paperweights، شما می توانید ما را با روش های زیر برسد:
Tel: +86 592 5129696;Fax:+86 592 5129797; پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com
برای بیش از اطلاعات و تصاویر در مورد خانه های چوبی، بشکه و دارت، لطفا وزن کاغذ سایت اینترنتی.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved