ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن آلیاژ برای تکنیک پلاسما

نگستن آلیاژ برای تکنیک پلاسما

چه نگستن تکنیک آلیاژ پلاسما؟

برنامه های کاربردی که ممکن است بیش اهمیت در آینده به دست آوردن هستند مواد ساخت و ساز برای روش آلیاژ پلاسما نگستن در تولید برق مگنتو هیدرودینامیک (W و W-Cu) و صفحات مورد نظر در رآکتورهای همجوشی (W، W-La2O3).

مطالعات اخیر تنگستن آلیاژ روش پلاسما و نظری و عددی نشان می دهد که نگستن ممکن است بهترین، اگر نه تنها، مواد به مقاومت در برابر شرایط عملیاتی فوق العاده ای در یک diverter راکتور همجوشی هسته ای است. diverter، این است که بخشی از ظرف خلاء که در آن نگستن آلیاژ پلاسما ذرات روش با اولین دیوار تعامل، و جایی که بخش بزرگی از گرما فیوژن حذف شده است، متشکل از عنصر مس حرارت مبدلهای آب سرد پوشش داده شده با پلاسما مواجه زره پوش. ذرات روش آلیاژ نگستن پلاسما (الکترون، پروتون، و α-ذرات) توسط میدان مغناطیسی به سمت diverter صفحات هدف، جایی که آنها خنثی و پمپ است. شار حرارت همرفتی 20 MW.m-2 و درجه حرارت سطح همراه بیش از 3000 ℃ می رسد. بنابراین، مواد زره مناسب باید بالا هدایت حرارتی (به منظور انتقال شار حرارت بالا)، ضریب انبساط حرارتی پایین و کم مدول یانگ (به منظور حفظ تنش های حرارتی کم)، و نقطه ذوب بالا و عملکرد کندوپاش کم ( به منظور حفظ کم فرسایش). اگر چه نگستن کند به عنوان بالا هدایت حرارتی و به عنوان کم مدول یانگ به عنوان مواد کامپوزیت کربن-کربن، که برای بخش های diverter با بالاترین شار حرارتی پیش بینی نیست، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که، در دراز مدت، طول عمر مناسب تنها با نگستن صفحات diverter، که پایین ترین نرخ فرسایش تمام مواد در بخش های diverter با دمای پلاسما نسبتا کم اما چگالی ذرات بالا به دست آورد.

کم فشار نگستن تکنیک آلیاژ پلاسما

برای تحقق فنی فرآیندهای پلاسما کم فشار، یکی از تجهیزات با اجزای زیر نیاز:

سیستم خلاء (پمپ، کشتی)
تأمین انرژی
گاز
قطعات اندازه گیری و کنترل برای تنظیم تجدید پارامتر فرآیند

با توجه به ضرورت یک سیستم خلاء در اکثر موارد، روش عملیات دسته ای ساده ترین راه حل است. فرآیندهای می توان انعطاف پذیری و پیچیده پیکربندی، به منظور تغییر حالت از عمل از نگستن روش پلاسما آلیاژ از طریق تنوع پارامترهای فرایند (فشار، جریان گاز، ترکیب گاز، برق) و می تواند اثرات مختلف در یک مرحله فرآیند رسیدن. به طوری که، به عنوان مثال بدون هزینه های بزرگ تمیز کردن ثانویه می تواند انجام شود و بلافاصله پس از آن یک لایه حفاظت در برابر خوردگی می شود سپرده، بدون نیاز به هوادهی در میان است.

مزایای بیشتر از کم فشار نگستن آلیاژ تکنیک پلاسما:

قابلیت شقاق نفوذ توسط پلاسما: هندسه نمونه حتی پیچیده ترین تا بسترهای متخلخل می تواند درمان شود
بدون کرنش حرارتی یا مکانیکی از لایه
اندازه گیری بالا سازگاری با محیط زیست و ایمنی عملیاتی

تنگستن چین اینترنتی دارای امکانات قابل دسترس برای سوالات مفاهیم مختلف (مواد فله، محصولات دسته ای، محصولات راه آهن، اندازه راکتور تا 3M 3، MHz- و تحریک گیگاهرتز)؛ و همچنین سالها تجربه در توسعه فرآیندهای پلاسما و مفهوم دستگاه های پلاسما عملی تا فارغ التحصیلی خلبان.

در چارچوب عملکرد آن به عنوان ارائه دهنده خدمات در انتقال تکنولوژی، ما ارائه می دهیم نگستن آلیاژ پلاسما منابع روش برای پردازش سوالات صنعتی در بالا ذکر شد به تولید سری. خدمات ما شامل مشاوره، توسعه فرآیند، نمونه برداری و نصب و راه اندازی صنعتی از طریق فناوری تیمار آزمایشی.

نگستن آلیاژ پلاسما درمان تکنیک - امکانات بی پایان

روش پلاسما آلیاژ نگستن را می توان در بسیاری از موارد مختلف استفاده می شود هر زمان که شما می خواهم به رعایت بهتر مواد با هم و یا به تغییر مالکیت سطح را با توجه به نیازهای شما. با استفاده از این فن آوری روند تنظیم آن را ممکن است به تغییر تقریبا هر سطح. نگستن روش آلیاژ پلاسما ارائه می دهد برنامه های کاربردی چند منظوره، برای مثال:

تمیز کردن سطوح از باقی مانده، روغن، و یا آلودگی
فعال سازی از مواد مختلف قبل از چسب، نقاشی، و غیره
قلم زنی و حذف بخشی از سطوح
پوشش قطعات با انواع ممکن است از لایه های (، موانع حفاظتی-PTFE مانند، آبگریز، آبدوست، کاهش اصطکاک، و غیره)
فن آوری پلاسما است تاسیس خود را در تمام زمینه های صنعت، و برنامه های کاربردی جدید دائما در حال تحول است.

نگستن آلیاژ پلاسما تکنیک - متقاعد مزایای

در مقایسه با روش های دیگر، مانند درمان شعله و یا با استفاده از مواد شیمیایی برای درمان سطح، نگستن روش آلیاژ پلاسما نمایشگاه بسیاری از مزایای مهم:

بسیاری از خواص سطح را می توان به طور انحصاری با این روش به دست آمده
می توان در تولید آنلاین استفاده می شود و یا به طور مستقل عمل
فرآیند سازگار با محیط زیست
صرف نظر از هندسه شما قادر به درمان پودر، قطعات کوچک، دیسک، پشم گوسفند، منسوجات، لوله، بطری، تخته مدار، و غیره
قطعات ساخته خواهد شد مکانیکی تغییر نکرده است
گرمایش از قطعات کم است
هزینه های عملیاتی بسیار پایین است
بسیار امن به کار
فرایند بسیار انرژی کارآمد

نگستن آلیاژ یک ماده مناسب برای قطعات ساخت و ساز برای نیروی محرکه پلاسما روش / یون است. بنابراین اگر شما هر گونه علاقه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.
لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved