ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>وزنه تعادل تنگستن برای قایق بادبانی

وزنه تعادل تنگستن برای قایق بادبانی

آلیاژ سنگین پرفشار است که به نام 3H چگالی بالا، استحکام بالا و سختی بالا، به طوری که یکی از کاربردهای مهم آن است به عنوان وزنه. مانند وزن تعادل مکانیکی، پرواز توپ؛ وزن مورد استفاده در صنعت حفاری؛ وقتسنج آونگ باب؛ بالا تاثیر محور برش، وزنه تعادل در سفر استفاده می شود و بادبانی وزنه تعادل. ژیروسکوپ، وزنه تعادل هواپیما استفاده می شود در پرواز فضایی و هوانوردی، و غیره.

کشتی های شناور مانند قایق بادبانی نیاز وزنه تعادل به حفظ ثبات خود را در آب. آلیاژ تنگستن قایق بادبانی وزنه غیر سمی و مطابق با استاندارد.آنها محیط زیست نسبت بسیار بالا (& gt؛ به 18G / cm3 را)، حجم کوچک، پس از آن است که استفاده از مقاومت در برابر باد بالا، به سرعت در حال غرق شدن، آن را بهترین جانشین برای سرب است و آن را فعال در کشور توسعه یافته مانند اروپا خواستار.

طراحان هم اکنون می توانید با چگالی بالا، مقاومت مکانیکی عالی و ماشینکاری آسان از مواد لذت ببرید. همان مواد است که در صنعت نظامی ملی پرواز و فضا استفاده می شود. آلیاژ تنگستن سنگین بهترین انتخاب به عنوان وزنه تعادل استفاده می شود. در مقایسه با سرب، تنگستن دارای حجم کوچکتر، مقاومت بنابراین تنگستن در آب کوچکتر از سرب، که باعث می شود قایق بادبانی حرکت رو به جلو بیش به سرعت است. قایق بادبانی آلیاژ تنگستن وزنه در اندازه و شکل متفاوت است.

چگالی بالا از آلیاژ تنگستن سنگین سهم به منظور کاهش حجم فیزیکی از ماژول، آن را آسان تر برای کنترل توزیع وزن، افزایش انعطاف پذیری مکانیزم.When کنترل توده بزرگ است به فضا بسیار کوچک در محدود شود قایق بادبانی، قایق بادبانی آلیاژ تنگستن وزنه تبدیل شدن به بهترین قایق بادبانی آلیاژ choice.Tungsten وزنه غیر سمی و سازگار با محیط زیست می باشد. آنها با موفقیت جایگزین محصولات سمی مانند lead.And قایق بادبانی آلیاژ تنگستن وزنه می تواند شکل خود را بدون تغییر برای یک آمدید.ما طولانی می تواند تمام انواع قایق بادبانی آلیاژ تنگستن وزنه با توجه به نیاز خود را ارائه می کند.

چند عکس از آلیاژ تنگستن قایق بادبانی وزنه لوازم خانگی:

Tungsten alloy counterweight for sailboats Tungsten alloy counterweight for sailboats Tungsten alloy counterweight for sailboats
Tungsten alloy counterweight for sailboats Tungsten alloy counterweight for sailboats Tungsten alloy counterweight for sailboats

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن قایق بادبانی وزنه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved