ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >> نگستن آلیاژ وزنه ورود به سیستم روغن

نگستن آلیاژ وزنه ورود به سیستم روغن

چه وزنه ورود نگستن آلیاژ نفت؟

معمولا، هنگامی که آن را به مطالعات زیست محیطی و یا ژئوتکنیک در مورد آب های زیرزمینی، مواد معدنی، نفت و بهره برداری گاز می آید، لازم است به استفاده از نگستن آلیاژ چاه وزنه را به انجام خوبی ورود به سیستم، و تجزیه و تحلیل وضعیت قشر دقیقا زمانی که حفاری گمانه است.


لوازم خانگی برای ورود نگستن آلیاژ نفت وزنه تعادلنگستن alloy radiation shielding

از آنجا که ورود به سیستم روغن نیاز به وارد زمین به عنوان عمیق که ممکن است برای به دست آوردن خصوصیات تثبیت حلقه چاه، تاسیسات ورود به سیستم با کارایی بالا مورد نیاز است، و نگستن آلیاژ چاه وزنه باید سنگین و به اندازه کافی محکم باشد، برای برقراری تعادل بسیار بیش مقاومت رو به بالا و بالا بردن نیروی ضربه رو به پایین. در واقع، نگستن آلیاژ وزنه تعادل برای تمام قسمت کار می کند.

تنگستن آلیاژ سنگین (چه) یک ماده پوشش بسیار عالی برای ورود به سیستم روغن وزنه پایین سوراخ ورود به سیستم از چاه های نفت است. روده باید به اندازه کافی سنگین به آسانی از طریق مواد مانند گل باریت و به اندازه کافی قوی به مقاومت در برابر فشار هیدرواستاتیک این محیط خشن غرق شود. بسیاری از طرح های از آلیاژ نگستن وزنه ورود به سیستم روغن سنسور و موقعیت پنجره بسیار ماشین می باشد. خواص مکانیکی به بقای نگستن آلیاژ ورود به سیستم روغن وزنه قطعات نسبتا بزرگ بسیار مهم هستند.

به دلیل تراکم بالا به عنوان 18.5g / cm3 است حداکثر، سختی 36 HRC حداکثر، بالا مقاومت در برابر سایش، مقاومت به ضربه بالا و دوام عالی، نگستن آلیاژ سنگین (WHA) مواد بسیار مناسب برای ورود به سیستم روغن وزنه پایین سوراخ ورود به سیستم آب زیرزمینی است ، نفت و گاز، و غیره خواص مکانیکی ویژه است اضافه وزن جزء بزرگ در نگستن وزنه آلیاژ ورود به سیستم روغن.

تنگستن آلیاژ سنگین مربوط به صنعت نفت ما می توانیم مختلف نگستن وزنه آلیاژ سنگین، مانند نگستن آلیاژ وزنه ورود به سیستم روغن ارائه دهد، همچنین ما می خواهم برای طراحی نقاشی و یا تولید محصولات بتنی با توجه به نیاز خاص مشتری. نگستن آلیاژ وزنه ورود به سیستم روغن ما ارائه شده در فشرده هستند. شاهد متخلخل به اندازه کافی بزرگ به عملکرد جزء مورد نظر و یا اجزای ماشین به مشخصات مشتری است.

طرح کلی از یک روغن معمولی نیز توسط یک جک پمپ تولید

(From http://en.wikipedia.org/wiki/Oil_well )

قیمت از آلیاژ نگستن وزنه ورود به سیستم روغن خواهد شد بر اساس اندازه، چگالی، مقدار، سختی، و هر گونه شرایط خاص دیگر ارائه شده است.

اگر شما هر گونه پرسش و یا سوال، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در saels@chinatungsten.com.یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved