ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>تنگستن آلیاژ Sphere برای وزنه تعادل

تنگستن آلیاژ Sphere برای وزنه تعادل

تنگستن آلیاژ حوزه وزنه را به سیستم کنترل زمین از بسیاری از طرح های پروانه به عنوان یک دستگاه با خرابی امن برای جلوگیری از ثبت tungsten alloy spheresبیش از سرعت. بیش چیست، آلیاژ تنگستن سنگین به این چرخ لنگرها چرخش کنترل ژیروسکوپی برای ذخیره سازی انرژی جنبشی گنجانیده شده است. وزنه آلیاژ تنگستن برای تنظیم مرکز ثقل مثلث و فرکانس نوسان از پرتوهای لیزر استفاده می شود. Bucking میله های ساخته شده از آلیاژ تنگستن سنگین ایده آل برای برنامه های کاربردی میرایی ارتعاش با چگالی بالا می باشد. 

معمولا، فضا برای وزنه محدود است، بنابراین نیاز به اشیاء سنگین اما کوچک بزرگ است. آلیاژ تنگستن حوزه، با تراکم 16.5 سانتی متر / 3-18.5 / M3 حدود 50 درصد بالاتر از سرب و خیلی بیشتر از فولاد، ایده آل برای وزنه تعادل است. وزنه تعادل تنگستن آلیاژ به عنوان حوزه می تواند زندگی خود را به دلیل مقاومت در برابر سایش و شکل گرد را طولانی کند. علاوه بر این، سرب سمی است در حالی که آلیاژ تنگستن حوزه محیط زیست است.

تنگستن آلیاژ حوزه کاربرد

با توجه به خواص ویژه خود، آلیاژ تنگستن استفاده حوزه در وزنه، وزن ماهیگیری، وزنه، و غیره تنگستن چین است بیش از 20 سال تجربه در وزنه آلیاژ تنگستن تولید یک کره. ما حوزه آلیاژ به بسیاری از مشتریان مختلف در خارج از کشور تنگستن و تولید بخش های مختلف از آلیاژ تنگستن وزنه همیشه جلسه طرح نیاز خاص. تنگستن آلیاژ حوزه معمولا در مقادیر انبوه عرضه می شود.

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ وزنه تعادل به عنوان کره

آلیاژ تنگستن حوزه فراهم می کند یک جایگزین امن تر منجر شود، و تراکم بالاتر خود آنها را قادر به نگه شکل خود را بهتر، حتی تحت شرایط شدید. در حالی که اورانیوم ارائه می دهد تراکم مقایسه، ماهیت فرار و الزامات صدور مجوز خاص مورد نیاز برای مواد رادیواکتیو کار با آن دشوار است. تنگستن چین ارائه می دهد انواع آلیاژهای با چگالی بالا، در دسترس به عنوان ROTF (خشن، بزرگ به پایان برساند) مواد، کافه ها، آلیاژ تنگستن حوزه، آلیاژ تنگستن وزنه تعادل، صفحات آلیاژ تنگستن و یا میله های. ما همچنین قابلیت ماشین کاری گسترده، اجازه می دهد ما را به ارائه وزن میل لنگ در اندازه های استاندارد و یا محصولات سفارشی به پایان رسید به مشخصات دقیق خود را.

tungsten alloy sphere counterweight  tungsten alloy spheretungsten alloy for airplane counterweight

اگر شما هر گونه علاقه در وزنه آلیاژ تنگستن به عنوان حوزه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com یا با ما تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.
لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved