ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>تنگستن سیستم جرقه زنی برای لوله های موتور موشک

تنگستن سیستم جرقه زنی برای لوله های موتور موشک

موتور موشک سیستم جرقه زنی لوله چیست؟

لوله های راکت موتور تنگستن احتراق و یا به سادگی راکت موتور جت که با استفاده از تنها جرم سوخت جت برای تشکیل دافع سرعت بالای آن است. موتور موشک نگستن لوله احتراق موتورهای واکنش هستند و به دست آوردن محوری مطابق با قانون سوم نیوتن. از آنجا که نگستن لوله احتراق نیاز به هیچ ماده خارجی به شکل جت لوله احتراق خود، موتور موشک لوله احتراق می تواند برای نیروی محرکه فضاپیما و همچنین استفاده زمینی، از جمله موشک استفاده می شود. ترین لوله های موتور موشک احتراق موتورهای احتراق داخلی هستند، اگر چه اشکال غیر combusting نیز وجود دارد.
Ignition Tube
نگستن Ignition Tube

موتور موشک تولید شده توسط اخراج یک اگزوز مایع با سرعت بالا محوری است. لوله سیستم جرقه زنی مایع تقریبا همیشه یک گاز است که توسط فشار بالا (10-200 بار) احتراق سوخت جامد یا مایع، متشکل از اجزای سوخت و اکسیدکننده، در یک محفظه احتراق ایجاد شده است. (http://en.wikipedia.org/wiki/Rocket_engine)

تصاویر از سیستم جرقه زنی لوله

نگستن آلیاژ نرم افزار برای موتور موشک سیستم جرقه زنی لوله

از آنجا که از مقاومت آن در برابر سایش برتر، نقطه ذوب بالا، نقطه بخار پایین و سختی عجیب و غریب، نگستن آلیاژ به طور فزاینده ای مورد استفاده برای تولید لوله های احتراق موتور موشک. ما می توانیم لوله سیستم جرقه زنی برای موتور موشک به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. لوله سیستم جرقه زنی ارائه شده توسط ما واجد شرایط هستند.

در موشک، دمای استخدام اغلب به مراتب بالاتر از نقطه ذوب نازل و احتراق مواد محفظه می باشد. لوله سیستم جرقه زنی در موتور موشک می تواند این مشکل غلبه بر، دو استثنا گرافیت و نگستن (~ 1200 K مس). این مهم است که نگستن لوله سیستم جرقه زنی از combusting، ذوب یا تبخیر به نقطه شکست جلوگیری کرد. فرآیند تولید این محصول و خوردگی محافظت نگستن آلیاژ قطعات ایمنی از هر گونه استفاده از موشک را افزایش دهد.

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن لوله سیستم جرقه زنی، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved