ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >> تنگستن آلیاژ موتورهای توربو، آلیاژ تنگستن موتور توربو

تنگستن آلیاژ موتورهای توربو، آلیاژ تنگستن موتور توربو

موتورهای توربو چیست؟

تنگستن آلیاژ موتورهای توربو هستند موتور گرمایی است که توسط حداکثر درجه حرارت مصرف خود را مشروط و موتورهای توربو با رفتار مواد تشکیل دهنده مقالات که بیشتر به گرما و محدودیت در معرض محدود شده است.

چرا انتخاب موتورهای تنگستن آلیاژ توربو؟

Turbo Engines-1نگرانی برای حفاظت از محیط زیست طراحان حمل و نقل هوایی آلیاژ تنگستن سنگین موتور توربو منجر به جستجوی ابزارهایی برای کاهش نسبت آلودگی ها را در گازهای خروجی از اگزوز از موتور. مشخص شده است که مشکلات اساسی در موضوع آلودگی موتور هواپیما آلیاژ تنگستن توربو، از یک سو، انتشار مونوکسید کربن، هیدروکربن ها، و از باقی مانده های مختلف نسوخته در طول عملیات بر روی زمین و، از سوی دیگر ، انتشار اکسیدهای نیتروژن و ذرات در طول برخاست و در طول کروز در ارتفاع. بنابراین، موتورهای توربو آلیاژ تنگستن به طور فزاینده ای توسط عموم مردم پذیرفته شده است.

در آلیاژ تنگستن سنگین موتور توربو است به طور کلی از امتیاز بهینه سازی شده برای برخاست یا نزدیک عملیات برخاست. این معنی است که، در منطقه اولیه محفظه احتراق، کسری از جریان هوا از کمپرسور معرفی شده است به طوری که با سوخت تزریق شده، مخلوط سوخت و هوا در این ناحیه خواهد بود اساسا در موتورهای توربو استوکیومتری. تحت این شرایط، با توجه به سطوح دما و فشار بالا، به عنوان کامل که ممکن است یک احتراق به دست آمده است، بازده احتراق بیشتر از 0.99 می به دست آمده، سرعت واکنش شیمیایی بهینه برای این مخلوط stoichimoetric است.

دو بار اول را می توان قابل اغماض در رتبه های بالا به دلیل فشارهایی که به دست آمده است، اما از آن است که در رتبه های پایین است. در واقع، به منظور افزایش سرعت تبخیر سوخت، باید آن را به قطرات ریز، که، در عملیات عادی، به راحتی توسط متعارف انژکتور اسپری مکانیکی متوجه تبدیل شده است، اما عملکرد است که در رتبه بندی پایین تر به دست آمده ضعیف است. این به خاطر این واقعیت است که، اگر سوخت است که به خوبی به قطرات تقسیم شده است، این ضعیف مخلوط شده با هوا در منطقه اولیه و مناطق محلی به نظر می رسد که دارای غنایی است که بیش از حد بالا است. در پایان، آن خواهد بود لازم است که هر قطره را در اطراف آن مقدار گاز لازم برای تبخیر و احتراق آن، به عنوان مثال، یک مقدار گاز که در نتیجه در یک مخلوط استوکیومتری با مولکولهای اکسیژن پس از تبخیر کامل است. به منظور انجام این کار، سیستم های مانند تزریق آیرودینامیکی ارائه شده است. انژکتور نوع آیرودینامیک به طور کلی شامل چرخان، یا پره از طریق آن هوا از کمپرسور معرفی شده است، که در خدمت به تبدیل به پودر سوخت به گردش در می. هوا / سوخت قبل از مخلوط بدست آمده را. تمام این راه حل، که اجازه می دهد بهبود در عملکرد احتراق، با این حال، یک حداکثر بهره وری فقط برای مقادیر فشار و دمای هوا در ورودی اتاق کافی است. همه این عوامل سودمند برای کاهش زمان واکنش است و می تواند به کاهش طول محفظه احتراق موتور توربو آلیاژ تنگستن سنگین و در نتیجه به یک محدودیت از زمان توقف از گازهای در دومی منجر شود. در کل محیط کار، ماده از مقاومت در برابر حرارت مورد نیاز است، بنابراین، آلیاژ تنگستن سنگین برای موتور توربو به طور گسترده ای برای استفاده می شود.

هدف اولین موتور توربو آلیاژ تنگستن سنگین است که به ارائه یک راه حل جدید برای مشکل احتراق عملیاتی پایین برای یک اتاق که شامل نوع آیرودینامیکی و یا قبل از بمباران اتمی انژکتور، که در پایه محفظه نصب شده است. در واقع، در مورد یک اتاق معمولی از موتور توربو آلیاژ تنگستن سنگین است که مرتب به ارائه یک مخلوط استوکیومتری در برخاست، در حدود یک سوم از جریان هوا لازم برای احتراق موتور توربو آلیاژ تنگستن در معرفی سیستم تزریق و دو سوم سوراخ اولیه.

تنگستن چین می توانید موتور های توربو آلیاژ تنگستن نه تنها با توجه به استاندارد بین المللی ارائه دهد، بلکه به عنوان در هر مورد نیاز مشتری. آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای محفظه احتراق موتور توربو است. بنابراین اگر شما هر گونه منافع، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com or call us : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن برای ژیروسکوپ روتور| تنگستن آلیاژ قطعات ساخت و ساز در لیزرهای گاز| آلیاژ تنگستن برای تکنیک پلاسما
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved