ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>مزایای نگستن آلیاژ وزنه تعادل

مزایای نگستن آلیاژ وزنه تعادل

نگستن Alloy Counterweight
نگستن وزنه آلیاژt به طور گسترده ای به عنوان وزنه تعادل توده مخالف در یک سیستم حرکت خطی یا روتاری برای وزنه تعادل آن استفاده می شود.

نگستن آلیاژ است که همیشه برای متعادل توده مخالف در یک سیستم حرکت خطی یا دوار استفاده می شود، اجازه می دهد حرکت با نیروهای محرک پایین تر است.

تنگستن وزنه آلیاژ برای سطوح کنترل هواپیما، تیغه هواپیما روتور، سیستم عامل راهنمایی، و فرمانداران لرزش تقلیل طراحی شده است. نگاهی لرزش کاستن فرماندار به عنوان مثال، نگستن وزنه استفاده می شود برای کاهش ارتعاشات در سیستم مانند لاستیک های اتومبیل های دوار. لرزش بدون هیچ گونه وزن اندازه گیری شده و در نقطه ای سنگین تعیین می شود. پس از آن در مقابل این نقطه سنگین به تعادل بار و کاهش یا از بین بردن لرزش قرار داده است.

نگستن alloy counterweight

دلایل اتخاذ تنگستن همچنین می توانید از فلزات مانند آهن، فولاد و آلیاژهای مختلف ساخته شده است. با این حال، نگستن آلیاژ با چگالی بالا مواد محبوب ترین استفاده می شود. نگاهی نگستن وزنه آلیاژ گلف به عنوان مثال. وقتی گلف وزنه تعادل، کسی باید به فکر که اگر آنها می خواهند بیش از راه دور و کنترل، عقل متعارف خواستار وزن کلی سبک تر است. اما معلوم شد به اشتباه باشد. دلایل شرح زیر است:

اگر شما هر گونه علاقه، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696, ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved