ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن آلیاژ میل لنگ آجر

نگستن آلیاژ میل لنگ آجر

نگستن آلیاژ میل لنگ آجر بر متعادل کننده قرار داده شده و تابیده برای تعیین نقاط که در آن فلز باید به آن اضافه یا حذف شود. شاخص متعادل از میل لنگ نشان دادن موقعیت دقیق و وزن به آن اضافه شود یا کم میشود. مغز الکترونیکی در داخل سر متعادل می کند محاسبات و نمایش نتایج. نگستن وزنه آلیاژ میل لنگ توسط دو درج که از آلیاژ نگستن ساخته شده، به منظور بهبود شتاب انجام می شود. روش متداول است اضافه کردن عناصر سبک مانند سیلیکون برای کاهش وزن از میل لنگ.

نگستن آجر آلیاژ به طور معمول به چرخ لنگر متصل، به منظور کاهش مشخصه ضربان چرخه چهار زمانه، و گاهی اوقات یک دمپر کششی و یا لرزش در پایان مقابل، به منظور کاهش ارتعاشات پیچشی اغلب در امتداد طول نگستن آلیاژ میل لنگ توسط ایجاد می شود سیلندر فاصله دورتری از پایان خروجی اقدام به کشش کششی فلز است.

نگستن alloy crankshaft brick
نگستن آلیاژ میل لنگ آجر

با استفاده از آجر آلیاژ نگستن همچنین می توانید با برخی از طرح میل لنگ به صرفه نباشد. از آنجا که سهام فولاد خام مورد نیاز برای میل لنگ می تواند بسیار کوچکتر اگر لازم نیست که شامل وزنه. همچنین باعث می شود آن را آسان تر به ماشین پین میل لنگ توخالی بدون نیاز وزنه در راه است.

ا توجه به تنگستن خواص، یک فلز بسیار متراکم با وزارت معارف بالا است، بنابراین آن را می سازد بیش جرم وزنه جمع و جور. اگر نگستن آلیاژ وزنه آجر میل لنگ هستند اساسا پیچ، خستگی است بسیاری از مشکل از بارهای پیچ می معکوس نیست.

آلیاژهای تنگستن چگالی بالا را نیز می دهد حساسیت با افزایش کنترل توزیع بار. بیش چیست، نگستن آجر آلیاژ دارای استحکام کششی بالا و مقاومت به خزش خوب با نسبت جرم بالا، پس از آن خواهد بود که ایده آل برای کار در یک فضای محدود شده است. ما می توانیم تمام انواع نگستن آلیاژ آجر میل لنگ به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن آجر آلیاژ میل لنگ، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: نگستن آلیاژ میل لنگ| تنگستن میل لنگ| نگستن آلیاژ میل لنگ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved