ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ وزنه تعادل >>نگستن آلیاژ میل لنگ راد

نگستن آلیاژ میل لنگ راد

چه تنگستن آلیاژ میل لنگ راد؟

نگستن alloy rod
نگستن آلیاژ میل لنگ راد
میله آلیاژ تنگستن دارای نقطه ذوب بسیار بالا و تراکم که دو بار از فولاد هستند و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب، که در مورد نیاز به وزن بالا در حالی که حجم کم مهم است. بیش چیست، نگستن میله آلیاژ دارای چگالی بالا و استحکام کششی بالا، به طور جداگانه در محدوده از جانب 16.5 to18.75 گرم / سانتی متر و 700 به 1000Mpa. علاوه بر این، نگستن میله آلیاژ دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی، توانایی جوش، ناتوانی ماخ و انبساط حرارتی کم. علاوه بر این، نگستن میله آلیاژ پوشیدنی است، و در نتیجه طولانی تر کردن عمر از نگستن میله آلیاژ میل لنگ که تا به شرکت های مهم برای صرفه جویی در هزینه به طور منظم است. در نهایت اما نه در آخر، نگستن آلیاژ بی ضرر به سلامت و محیط زیست که در این دهه نیز منجر مردم را به اتخاذ نگستن مواد آلیاژ برای وزنه تعادل میل لنگ مهم است. مزایای فوق ساخته اند نگستن آلیاژ میله مواد ایده آل برای میل لنگ.;

نگستن میله آلیاژ میل لنگ یک جسم چرخنده است، و هر جسم در حال چرخش است که کاملا متعادل کننده خواهد بارگذاری ناهموار بر روی سطوح تحمل که از آن حمایت شود. سریع تر از آن تبدیل می شود، بدتر از مشکل می شود. بنابراین ما باید به اهمیت حفظ تعادل موتور را نادیده می گیرند، به عنوان آن ما را قادر به حفظ سرعت موتور بالاتر و به ما می دهد قابلیت اطمینان.

موارد زیر تصاویر از نگستن آلیاژ میل لنگ راد:

نگستن alloy crankshaft rod
نگستن آلیاژ میل لنگ راد-02

نگستن آلیاژ یاطاقان میله میل لنگ به پایان پایین تر از شاتون مناسب است. آنها یک منبع ثابت از نفت از طریق یک سوراخ در مجله میل لنگ تغذیه می شوند. یک سوراخ در نیمه تحمل بالایی خوردها یک پاساژ در اتصال آن به ارائه نفت به پین پیستون است.

کاهش لرزش موتور باعث کاهش استرس در مانت موتور و لوازم جانبی خارجی و در کامیون های بزرگ بیش از حد جاده، سر و صدا و ارتعاش راننده به تحمل مایل پس از مایل. موتور نرم و صاف در حال اجرا یک موتور قدرتمند به عنوان انرژی کمتر است کالا به هدر رفته به عنوان نگستن میل لنگ آلیاژی thrashes در مورد در یاطاقان ¬ های خود را، که ترجمه را به یک قدرت بیش قابل استفاده در چرخ لنگر است.

با این حال، ما نیز باید به یاد داشته باشید که هیچ موتور می تواند کاملا متعادل به عنوان مقدار از عوامل دخیل که ما می توانیم را پیدا کند. اما ما قطعا می تواند بر انتخاب بیش مواد ایده آل برای بالا نگستن آلیاژ وزنه میله میل لنگ معرفی بهبود بخشد.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن میل لنگ آلیاژی، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: گستن آلیاژ میل لنگ| تنگستن میل لنگ| نگستن آلیاژ میل لنگ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved