ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Su Damlası Şekli

Tungsten Alaşım Su Damlası Şekli

Tungsten alaşım su damlası şeklinde balıkçılık ağırlıkları Gerçekten bir solucan arma ve balık yakalamak etkin ve yaygın bir şekilde dönüştü. Bu ağırlıklar düğüm atarak ve onlar kanca koparmadan asılı teçhizat kapalı kaymadan hattı tutmak için tasarlanmış yüksek kaliteli klibi özelliği var. Daha sonra yapmanız gereken tek şey başka bir ağırlığa klip ve bütün teçhizat yeniden meşgul etmeden geri balıkçılık için vardır.

tungsten alaşım kurşun daha yoğun olduğu için, su damlası şekli ağırlıkları aynı fiziksel ağırlıkta olan kurşun sayaç kısmına oranla daha küçük daha kompakt bir tasarıma sahiptir. Aynı fiziksel ağırlıkta geleneksel kurşun ağırlıklar yaklaşık% 25 daha küçük.

balıkçılık ağırlığı önde gelen balıkçılık ağırlığı ideal bir alternatiftir nadir metal, tarafından yapılır. Uzun bir dönem için yumuşak, güçlü yapıştırıcı, yarı-katı hal, var. Tungsten alaşım mümkün olan en küçük alanda maksimum ağırlığı konsantre. Bunlar daha çok vb Balıkçılık platin golf ağırlıkları gibi spor alanında karşı ağırlık olarak kullanılacak olan

Su damla şekli tungsten alaşım Su damla şekli tungsten alaşım Su damla şekli tungsten alaşım

Tungsten alaşım su damlası şekli ağırlıklar temas yapı olarak kurşun iki ses oluşturmak ve yüksek kütle ve düşük hacim özellikleri ile hızla su damlası şekli ağırlıkları. Ayrıca, su damlası şekli ağırlıkları çevre dostu, toksik olmayan ve güvenli.

Chinatungsten su damlası şeklinde, mermi şeklinde, tüp, yarı damla ve silindir gibi çeşitli şekil de tungsten alaşım balıkçılık ağırlıkları tungsten boncuk, tungsten jig, sunabilir. Ayrıca, Chinatungsten müşterilerin çizimlere göre balıkçılık ağırlıkları üretim yapabiliriz.

Eğer tungsten alaşım su damlası şekli balıkçılık ağırlıkları hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. ve bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Balıkçılık Macun| Tungsten Alaşım Worm Ağırlıklar | Volfram alaşımları Deniz Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved