ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Machined

Tungsten Alaşım Machined

nedenini bulmak tungsten alaşım işlenmiş Zor, Tungsten alaşım vb yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük hacimli, mükemmel sertlik, üstün aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek süneklik, yüksek sıcaklık dayanımı gibi pek çok avantajı vardır yaygın birçok sanayi sektörlerinde kullanılmaktadır .

, Operasyon dönüm operasyonu kesme ve taşlama işlemi: Biz işleme operasyonun üç türlü kaynağı olabilir. Buna ek olarak, biz de müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre tungsten alaşım işlenmiş olabilir.

Yüzey İşleme: Yağ giderme ve asit yağı, oksit kaldırmak ve tungsten alaşım ürünün yüzeyinde şeyler kirlettiler kadar. yüzeyi, Ni, altın, gümüş kaplanabilir. kaplamalar tungsten alaşım amorf ve nanokristal yapıya sahip sonra, mükemmel bir anti-korozyon vardır ve aşınmaya dayanıklı, ve yüzey yüksek sıcaklık oksidasyon resistance.The aralığı Ra 0.8 den Ra 12.5 için kontrol edilebilir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre işlenmiş tungsten alaşım farklı türde sağlayabilmektedir.

işlenmiş tungsten alaşımı öğütme, cilalama, yazı işleme, CNC işlemci, delme, vs kullanılabilir

Tungsten Alaşım İşlenmiş ve Ürünlerin kullanımları

Tungsten alaşım çubuklar genellikle karşıt, radyasyon kalkanı, askeri savunma aletleri, kaynak çubukları, ekstrüzyon kalıplarının parçalarını yapmak için kullanılır. Bu tür dart, kütükler, golf kulübü, vb Tungsten ağır alaşım silindir gibi spor arabalar ağırlık için üstün bir üründür. Tungsten alaşım tuğla askeri uygulamalar olarak imal edilebilir.
tungsten alaşım işlenmiş tungsten alaşım işlenmiş tungsten alaşım işlenmiş tungsten alaşım işlenmiş

Eğer işlenmiş tungsten alaşım herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci| Tungsten Alaşım Uygulama| Tungsten Ağır Alaşım Sinter
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved