ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Pelet

Tungsten Alaşım Pelet

tungsten alaşım pelet
Tungsten Alaşım Pelet
Tungsten alaşım pelet, 16.9 ve 18.1 gr / cm3 arasında yoğunluklara sahip, mühendisler genellikle mevcut ağır malzemeler temsil etmektedir. Mükemmel radyasyon direnci, ısı ve elektrik iletkenlikleri, korozyon direnci ve işlenebilirliği vardır. Biz fiziksel ve mekanik özellikleri geniş 85 ila% 98 arasında değişen tungsten içeriği ile sunabilir. Biz de manyetik olmayan W-Ni-Cu sunuyoruz.

Tungsten alaşımları (W Ni Fe, W Ni Cu), diğer metal, yaygın nikel ve demir veya bakır alaşımlı 85-98% tungsten oluşur. Ağır alaşımları sıvı faz sinterleme ile çekilmiş tungsten alaşımın elemanlarının bir matrisi içinde hemen hemen saf tungsten partikülleri içeren bir yapı elde edilir. Tungsten alaşım pelet bizim önde gelen ürünleri.

Tungsten alaşım pelet tungsten ağır alaşımlı ürünlerin aileden geliyor. ağır alaşım hisseleri, yüksek yoğunluk, yüksek mukavemetli, tutarlı dayanıklılık ve uzun süreli değer olarak tungsten ağır alaşım ürünlerin aynı özelliklere Tungsten. Dahası, onlar tamamen sinterlenmiş katı vardır. Bunlar, geniş çaplı bir eksen etrafında bir paralel grup ile top benzeri katı küre şeklinde olmasıdır. Bu grubun çapı topun çapı ile aynıdır ve üretim sürecinin önemli bir parçasıdır.

tungsten alaşım pelet
Tungsten Alaşım Pelet

Tungsten Alaşım Pellet Uygulamaları:

Tungsten alaşım pelet yerleşim kaynak malzeme olarak kullanılmıştır. Sertlik, makine parçaları arasında yüzey direnci ve aşınma direnci büyük ölçüde geliştirilebilir giyerler.

yüksek sertlik (≥80HRC), yaygın boru hatları, streç ekstrüzyon, kırtasiye, rulman, taşlama, vanalar, mühürler, aletleri ve metre, aero-uzay ve havacılık hatları ve diğer yüksek hassasiyetli mekanik parçalar ile çapak alma uygulanır. Ve yüzey pürüzsüz.

tungsten alaşım pelet da tükenmez kalem için büyük bir malzemedir. Biz bize sunduğu için requirements.It en kaliteli ürünleri uygun her türlü sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım pelet hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefon ile: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: prefabrik Fragments| Tungsten Alaşım Sinterlenmiş| Tungsten Alaşım Machined
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved