ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Yüzükler

Tungsten Alaşım Yüzükler

Tungsten alaşım halkalar tungsten ağır alaşım takı yapmak için kullanıldığı zaman, tungsten ağır alaşım her zaman sonsuz olabilir severler ya da çift arasındaki aşkı implicates uzun ömür ve yüksek dayanıklılık, özel bir özellik taşımaktadır. Tungsten alaşım sertlik, çizilmemesi karşı hipoalerjeniktir ve fırçalanmış bitirmek tasarımlarında özellikle yararlı olduğu, parlatma gerek kalmayacak olacak halkalar için idealdir.

Tungsten alaşım halkalar başarıyla özellikle tungsten ağır alaşım yaygın nedeniyle giyen direnç takı olarak yapılabilir ağır sanayi parçaları olarak kullanılmaktadır. Bu yaygın ağırlık kullanılan ya da bize sunduğu industrial.The ürün nitelikli denge olduğunu.

örneğin takı,: Günümüzde giderek gibi altın veya platin ikame, ilgili bazı alanda kullanılan kulakları tungsen alaşım yüzük, kolye, bilek zinciri, vb

tungsten ağır alaşım çevre dostu, uzun ömürlü ve yüksek sertlik olduğu gibi, en önemli 19.25g / cm3 yoğunluk, tungsten alaşımı halka vb numara halkaları gibi altın kaplamalı ürünler olarak yapılabilir olmasıdır

Bir ömür boyu sürecek yüksek kaliteli takı değerleri herkes için büyük bir modern bir seçimdir. tungsten alaşım yüzük fantastik fiziksel özellikleri ve bir neredeyse yok edilemez desen tüm estetik bir harika var olmasıdır. Bu 7 kez paslanmaz çelik halka daha sert ve titanyum yüzük göre 4 kat daha sert, elmas maç onun 'sertlik, o bizim tarafımızdan temin edilebilir sert, çarpıcı, sarsılmaz parlaklık ve onlar soylu .Tüm türlü. Tungsten alaşım yüzük yaygın düğün kullanılır.

tungsten alaşım yüzük tungsten alaşım yüzük tungsten alaşım yüzük

Eğer tungsten alaşım yüzük hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefon ile: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Band| Tungsten Alaşım Şampiyonası Yüzük| Tungsten Alaşım Tarama Altın Yüzük
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved