ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten alaşım şeridi

Tungsten alaşım şeridi

Tungsten alaşım Strip nedir?

Tungsten alaşım şeridi Böyle yarış arabası, tekne, yat için karşı ağırlık olarak küçük ama ağır parçalar gerektiren tüm uygulamalarda kullanılabilir anlamına gelir hacmi küçük ve çok yoğun olduğu; vb tungsten alaşım şeridi için en popüler uygulama yelkenli, uçak, helikopter, raket, tank, X-ışını tüpü, tungsten flakon koruma için koruyucu, radyasyon kamuflaj duvar şeklinde radyasyon kalkanı olduğunu etc.Tungsten alaşımları genellikle W oluşur -Ni- Fe veya W-Ni Cu, hatta W-Ni-Cu-Fe, bazı tungsten alaşım da etc.These uygulamaları tüm üstün radyasyon soğurma yeteneği kullanan Co, Mo, Cr içerir.

tungsten alaşım şeridi tungsten alaşım şeridi tungsten alaşım şeridi

Chinatungsten her türlü ihtiyacını karşılayacak tungsten alaşım şeritler sunmaktadır. Onlar, tam işlenmiş olan dayanıklı ve korozyona dayanıklı giyerler.

Tungsten alaşımlı şeritler yol için daha güvenli ve toksik olmayan bir alternatif sağlar. Onların yüksek yoğunluklu zor koşullar altında bile, daha az hacimde daha fazla radyasyon absorbe ve daha iyi şekil tutmak için onları sağlar. tükenmiş uranyum karşılaştırılabilir yoğunluk, radyoaktif doğasını ve radyoaktif malzemeler için gerekli tüm özel lisanslama sunarken onunla zor ve masraflı çalışma yapar.

Eğer tungsten alaşım şeritler hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com yada ara:00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Formları| Tungsten Alaşım Rod| Tungsten Alaşım Sinterlenmiş
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved