ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Blok

Tungsten Alaşım Blok

Tungsten alaşım blok Böyle kare dikdörtgen ve diğer düzenli şekil olarak normal şekli ile üründür. Nikel, Titanyum ve kurşun da blokta ima etti. yerine onları ürünün malzemeler için tungsten alaşım tercih Neden, neden şunlardır. Bu yüksek yoğunluklu 16 mükemmel elektrik ve termik karakter var g / cm3 Nikel, Titanyum ve kurşun çok daha yüksektir 18.5 gr / cm3, için. Tungsten alaşım blcok aynı zamanda iyi mekanik mukavemet ve genişleme ve büyük esneme modülü az katsayısı vardır.

Tungsten Alaşım Blok Özellikleri

tungsten alaşım blok
Tungsten alaşım blok 85-99% W içeriği ile W-tabanlı matris bir türüdür. Birincil tungsten faz özellikleri blok yoğunluğu, 16 adete kadar .5-19.0g / cm3 olabilir alaşım tutulması, boyut önemli bir rol oynar yarış arabaları, uçaklar ve tekneler gibi araçlarda ürün ideal bir denge yapma. Bu mükemmel korozyon direnci ve işlenebilirliği edindi.

Alaşım Blok Uygulamaları Tungsten

Yukarıda, genellikle, tungsten alaşım askeri savunma, ekstrüzyon kalıp parçaları olarak imal edilebilir özellikler ile örtüşen, vb yat karşı ağırlık, araç denge ağırlıkları uçak karşı ağırlık, helikopter karşı ağırlık, tekne karşı ağırlık, tank karşı ağırlık gibi bazı karşı ağırlıklar,

Ekstrüzyon kalıbı böylece kesitini azaltmak ve uzunluğunu artırarak, bir kalıp boyunca iş parçalarının zorlama oluşan malzemelerin işlenmesinde kullanılan şekillendirme teknikleri biridir. Tungsten alaşım bloğu nedeniyle, yüksek erime noktası ve korozyon direnci ekstrüzyon kalıbı popüler bir malzemedir.

Tungsten Alaşım Blok Avantajları

ekstrüzyon parçaları yerine kurşun veya alüminyum veya diğer malzemelerin bloğunun ölmek için neden tungsten alaşım benimsemeye? tungsten alaşımı ekstrüzyon kalıp prosesinde önemlidir kurşun, daha yüksek on kat daha yüksek bir erime noktasına sahip olduğu için. Bir başka neden tungsten alaşımın yüksek sertlik olduğunu. daha da önemli olmasının nedeni, tungsten alaşımı, çevre dostu ve toksik olmayan olmasıdır.

tungsten altın kaplama  ağır alaşım blok tungsten tungsten altın kaplama

Eğer ilgileniyorsanız, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com,yada ara 00 86 592 512 9696.Biz hizmetinizdeyiz!

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved