ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >> Tungsten Alaşım Tırnak Şekli

Tungsten Alaşım Tırnak Şekli

Tungsten alaşım Tırnak Şekil Ağırlık Nedir?

Tungsten alaşım tırnak şekli ağırlıklar pislik yemler, sopa veya incelik solucanlar gibi, yumuşak plastik yemler sokulan ince ve tırnak gibi ağırlıkları vardır. Onlar doğal görünümlü sonbaharda hileli pislik yem dengelemek için kullanılır. Bunun yanı sıra, ürün aynı zamanda diğer alanlarda kullanılmaktadır.

tungsten alaşım tırnak şekli

yüksek yoğunluklu tungsten alaşım, tungsten alaşım tırnak ağırlıkları yapılmış böylece potansiyel daha küçük olan kanca seti empedansını azaltarak yararı vardır. Onlara rekabete karşı ekstra bir avantaj sağlamak için profesyonel yumuşak plastik yem balıkçıları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tungsten alaşım popüler kullanımı, tırnak şekil tungsten alaşım ağırlık bizim önde gelen ürünleri.

Tungsten alaşım tırnak ağırlıkları yumuşak plastik lures ağırlığın küçük bir miktar eklemek için mükemmeldir. Su değişikliği koşulları veya bunun farklı taraflarına içine yapılabilir yem en action.Tungsten ağır alaşım değiştirmek istediğinizde ağırlık bir ayarlama fark yaratabilir. tırnak şekli tungsten alaşım ağırlığının her türlü gereksinimleri olarak bize sunduğu edilebilir.

Aşağıdakilerden Tırnak Şekli Tungsten Alaşım Ağırlıkları Are:

tungsten alaşım tırnak şekli nail shape tungsten alloy tungsten alaşım tırnak şekli

 

Eğer tungsten alaşım tırnak şekil ağırlığı hakkında herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.ve bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Balıkçılık ağ kurşunu| Volfram alaşımları Worm Ağırlıklar| Volfram alaşımları Deniz Balıkçılık Ağırlık
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved