ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Topu

Tungsten Alaşım Topu

Tungsten alaşım topu , Ürün, füze silah, zırh delici mühimmat golf kulübü için karşı ağırlık, balıkçılık ağırlıkları, askeri uygulamalar için karşı ağırlık, mermiler gibi küçük ama ağır parçalar gerektiren çeşitli alanlarda kullanılabilir anlamına gelir hacmi küçük ama çok yoğun olduğu avcılık granül, prefabrik parçaları, füze silah, zırh delici mühimmat; Yağ giriş için karşı ağırlıklar; Ayrıca vb Ağır tungsten alaşım topları veya tungsten ağırlık cep telefonu vibratör, saat küp, kendinden kurmalı saatler, titreşim önleyici otoyol sahipleri, volan ağırlıkları gibi hassas sanayi ile ilgili bazı alanlar, yaygın ağırlık kullanılan veya sanayi denge, ve askeri.

Tungsten Alaşım Topu Giriş

tungsten heavy alloy balls
1. çapı: 1.0 mm-100.0mm
2. Yoğunluk: 15,8-18,75 g / cm3
3. Bileşimi: W içeriği: 85-99% W-Ni-Fe, W-Ni-Cu
4. Yüzey: Sinter, Dövme, Topraklı

Tungsten alaşım topu yaygın küresel vana ve yatağın kullanılır. Biz üretilen ürünler isteğiniz ile kesinlikle uygun olmasını sağlamak için çeşitli sınıflarda ve tungsten alaşım balls.And her prosedürün sıkı şartlara boyutlarını sunabilir. Biz gelişmiş teknikleri benimser ve en kaliteli malzemeler bağlıdır. Chinatungsten ürün ürünlerinizin değerini yükseltirken, yatağın ömrünü artırabilir yüksek dayanıklılık alaycılık andwear direnci vardır.

Tungsten alaşım topu av tüfeği için av atış olarak kullanılır. Bir av tüfeği genellikle mermi kullanmak yerine pelet dolu kabukları kullanarak bir ateşli silah olduğunu. namlu üzerine bırakarak yayılan bir tüfek ve yanma yükünün gücünden atış pelet atış herhangi bir top enerjisi oldukça düşük olduğu anlamına gelir, pelet arasında bölünür. Bir av bağlamda, öncelikle av kuşları ve diğer küçük oyunlar için kullanışlı av tüfeği yapar.

tungsten alaşım topu ağır alaşım topu tungsten tungsten alaşım topları

Askeri Tungsten Alaşım Ball Avantajları

Tungsten alaşım topu kurşun daha güvenli, toksik olmayan ve çevre dostu bir alternatif sunmaktadır. Onların yüksek yoğunluklu zor koşullar altında bile, daha iyi şekil tutmak için onları sağlar. tükenmiş uranyum karşılaştırılabilir yoğunluk, uçucu doğası ve radyoaktif malzemeler için gerekli olan özel lisanslama şartlarını sunarken onunla zor ve pahalı çalışma yapmak. Chinatungsten (bitirmek için Büyük Boy Rough) ROTF olarak kullanılabilir yüksek yoğunluklu alaşımları, malzeme, barlar, küre, levha veya çubuk sunar. Biz de bize tam özelliklerine bitmiş standart boyutlarda veya özel ürünlerde krank mili ağırlıkları sağlamak için izin geniş işleme yetenekleri var.

Tungsten Alaşım Tükenmez Kalem Boncuk

Bu kalem boncuk üretiminde kullanılan, tükenmez ucu, genel olarak paslanmaz çelik veya tungsten alaşımla yapılmıştır. Tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk kaliteli kalemler kullanılmak üzere eğilimindedir. Tükenmez genellikle uzun süre kullanılan ucu ve yazma da çok bilmektedir.

Tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk size yayınlayacak kağıt üzerine mürekkep yazabilirsiniz, kullanım bir tür kalem küçük yuvarlak inci rotasyon, pirinç, çelik yuvarlak inci ya da imal edilmiştir. Tungsten alaşım tükenmez kalem boncuk pen.We ihtiyaçlarına göre tungsten alaşım topu her türlü sağlayabilir kamış kalem, tüy kalem, metal ucu kalem ve çeşme ile farklıdır.

Eğer tungsten alaşım topu herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved