ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Tırnak

Tungsten Alaşım Tırnak

tungsten çivi
Tungsten alaşım çivi Bu sağlayan yumuşak plastik yemler ağırlık az miktarda ekleme askeri ve diğer areas.Perfect kullanılan her zamanki gibi yüksek yoğunluklu ve yüksek erime noktası, baz olarak, onların% 95 tungsten,% 3.5 nikel ve 1.5 oluşmaktadır % Demir. kurşun daha yoğun, tungsten alaşım çivi kilolarına daha kompakt akraba olmasını sağlar. Bu yumuşak yemler daha az eylemleri engeller ve onların tepe potansiyeli gerçekleştirmek için onlara izin verir. Birden fazla boyutlarda mevcuttur, onlar da bizim balıkçılık korumaya yardımcı olmak için çevre dostudur.

Tungsten alaşım olarak da adlandırılan tungsten ağır alaşımı, genel olarak W-Ni-Fe ya da W-Ni, Cu ya da W-Ni-Cu-Fe oluşan iki fazlı kompozit bazı tungsten alaşımları eklenir Co, Mo sahip ateşe dayanıklı metal, bir vb Cr, çok yüksek erime noktasına sahip olan ve iki kez çelik bir yoğunluğa sahiptir ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır. Tungsten alaşım tırnak piyasada tungsten en iyi satın biridir. yumuşak plastik için eklenecek tasarlanan bu bebekler kolay slayt ve nervürlü organları sayesinde kalmak. tuhaf arma derin senin yemler aşağı almak ve karıştırmak için farklı bir eylem atmak zaman bunları kullanın. Onlar da kapalı yanına yüzme yüzmek yemler hizalanması için elinizde çok yararlıdır.

tungsten alaşım çivi
tungsten alaşım çivi yüksek saflıkta ince plastisite, parlak ve temiz bir yüzeye, istikrarlı fonksiyonu ile donatılmış, ve esas olarak makine parçası kullanıma konur. Özellikle aşağı yumuşak plastik ağırlık kimyasal equipment.A popüler bir yaklaşım içinde olmak, küçük tırnak platinlerin gelişi yumuşak plastik lures dahili ağırlık az miktarda ilave olmuştur. Bu yumuşak plastik yemler (pislik yemler, sopa ya da incelik solucan) ve plastik kaymasını engellemek için place.The ağırlıkları tutmak yardımcı olmak için sırtlar barbs özelliği kullanarak takılı. doğal görünümlü bir düşüş için hileli pislik yem dengelemek için kullanılabilir. Dikkatli dikenler ise balık yer sayesinde bizim küçük tungsten alaşım tırnak kalmak olan yumuşak plastik aşağı ağırlık. Bizim tırnak ağırlıkları çevre dostu bir malzemedir tungsten, yapılır. Geleneksel kurşun ağırlıklar daha yoğun ve zor.

Eğer tungsten alaşım tırnak içinde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu| Savunma için tungsten alaşımları| Volfram alaşımları Altın Değişiklik
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved